Türkiye'nin en büyük sesleri aynı gece sahnede

  • Giriş : 17.08.2007 / 11:16:00
  • Güncelleme : 27.03.2010 / 12:26:49

Bugüne kadar pekçok sosyal sorumluluk projesine destek veren, farklı konulardaki farklı projelerde yer alan ünlü isimler, 23 Ağustos akşamı ilk kez bir araya gelecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Candan Erçetin ve Yaşar şarkılarını Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği'nin “Kalbimiz Sokakta Atıyor” projesi kapsamında Turkcell Kuruçeşme Arena'da söyleyecekler.

DJ Murat Uncuoğlu'nun müziği ile kapılarını açacak olan konser alanı, gece boyunca Türkiye'nin en ünlü seslerinin solo performanslarına evsahipliği yapacak. Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Candan Erçetin ve Yaşar en sevilen şarkılarını bu kez bakıma muhtaç hayvanların bir yuvaya kavuşması amacıyla söyleyecekler. Konserin finalinde Boğaz'ın yanıbaşındaki muhteşem manzaraya yine Dj Murat Uncuoğlu'nun müziği eşlik edecek. Müzikseverler geç saatlere kadar, dünyanın en güzel manzaralı konser mekanında eğlenmeye devam edebilecekler.

Hayvan sevgisi ve pek çok konudaki duyarlılığıyla tanınan ünlü sanatçılar, söyledikleri şarkılarla sahipsiz ve korunmaya muhtaç sokak hayvanlarına bir rehabilitasyon merkezi armağan edecekler. Bu rehabilitasyon merkezi, yürüyemeyen köpekler, uçamayan kuşlar, göremeyen kediler ve bakıma muhtaç her türlü hayvana kucak açarak onlara ömürlerinin sonuna kadar sevgiyle bakılacakları bir yuva olacak.

“Kalbimiz Sokakta Atıyor” konseri 23 Ağustos Perşembe Akşamı saat 21:00'de Turkcell Kuruçeşme Arena'da… Biletler biletix ve BKM Gişesinde.

BKM Gişe:
0212 236 18 18
www.bkmonline.net

BİLETİX :
0216 556 98 00
www.biletix.com

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious