Türkiye'nin bugünkü gündemi

  • Giriş : 19.07.2006 / 00:00:00

Türkiye'nin bugünkü gündemi derlenmiştir

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

- Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Gençay Gürsoy'u kabul edecek.

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamalarına katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere KKTC'ye gidecek.

- Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, İngiltere'de, Oxford Üniversitesi bünyesinde kurulan İslam Araştırmaları Merkezi'nin mütevelli heyeti toplantısına katılacak.

- Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Sarıyer'de Çayırbaşı Stadyumunun açılışı ile AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı ve Profesyonel Futbolcular Derneğinin düzenlediği ödül törenine katılacak.

- Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Aydın'da çeşitli açılış ve temel atma törenlerine katılacak.

- İsrail'in, Lübnan topraklarına yönelik saldırıları ve bölgedeki gelişmeler takip ediliyor.

- ANAVATAN Genel Başkanı Erkan Mumcu, İstanbul 3. Bölge Sanayici ve İşadamları Federasyonu'nun düzenlediği 1. Sanayi Etkinliğine katılacak.

- CHP Grup Başkanvekili Ali Topuz, parlamentoda basın toplantısı düzenleyecek.

- İstanbul Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonunun düzenlediği ''İSİDEF 1. Sanayi Etkinliği'' İstanbul'da başlıyacak.

- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Büyükşehir Belediyesi ile İSKİ ve İGDAŞ'ın Türk-İş ile yapacağı toplu iş sözleşmesinin imza törenine katılacak.

- Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu'na bağlı Türk Eğitim Sendikası, ÖSS sonuçlarıyla ilgili basın açıklaması yapacak.

- İzmir Barosu, İsrail'in Filistin ve Lübnan'a saldırısı ve Türkiye'de son dönemde yaşanan terör olayları ile ilgili açıklama yapacak.

- İzmir Valisi Oğuz Kağan Köksal, ABD'den gelen eğitim ve sağlık seti teslim törenine katılacak. İzmir'in Ödemiş ilçesindeki şehit ailesini ziyaret edecek.

- İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ESHOT şoförlerine yönelik eğitim programının sertifika törenine katılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious