'Türkiye'ye gelme ihtimalim çok düşük'

  • Giriş : 18.01.2007 / 00:00:00

Hertha Berlinli Milli futbolcu Yıldıray Baştürk, Türkiye'deki kulüplerden birine transfer olma ihtimalinin çok düşük olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hertha Berlin'in 1-0 kazandığı maç sonrası gazetecilerin sorularını cevaplayan Hertha Berlinli milli futbolcu Yıldıray, hazırlık maçı olduğu için Galatasaray'ı yenmelerinin çok önemli olmadığını kaydetti.

Seyircinin kendisine karşı olan ilgisine çok sevindiğini belirten Yıldıray, "Hazırlık maçı olduğu için o kadar önemli bir maç değildi. Ancak, taraftarların bana gösterdiği ilgi beni çok mutlu etti. Onlara bu ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Taraftarların kendisini Galatasaray forması altında görmek istiyor alabileceklerini dile getiren Yıldıray, "Ama ben daha önce düşüncelerimi açıkladım. Daha henüz karar vermedim. Ama Türkiye gelme oranım gerçekten fazla değil." diye konuştu.

Türkiye'deki kulüplerden transfer teklifi aldığını ve kulüpler ile görüştüğünü ifade eden Baştürk, "Ben gelen teklifleri tekrar değerlendirip, karar vereceğim. Ama şu da bir gerçek. Türkiye gelme oranım gerçekten çok düşük."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious