Türkiye'yi 'güneşli' bir hafta bekliyor

  • Giriş : 18.06.2006 / 00:00:00

Yeni haftada hava nasıl olacak? Türkiye'yi yeni haftada yağışsız günler ve açık bir gökyüzü bekliyor. Hava sıcaklığı artmaya devam edecek. Akdeniz'de sıcaklıklar 35 derecenin üzerine çıkıyor. Bölge bölge durum:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ege'de hava az bulutlu. Hatta kıyı kesimlerde güneş, bulutsuz bir gökyüzünde kendini gösterecek. Sıcaklık 30 derecelerde.

Akdeniz'de hava az bulutlu. Pazartesi günü bölge genelinde açık bir hava olacak. Sıcaklık yer yer 35 derecenin üzerini görebilecek.

Bugün İç Anadolu parçalı bulutlu. Pazartesi günü bölgenin batısında bulutlar azalacak ve sıcaklık da 30 dereceye ulaşacak.

Karadeniz parçalı ve parçalı çok bulutlu bir gökyüzüne sahip olacak. 25 derecelerdeki sıcaklık adım adım artışını sürdürecek.

Doğu Anadolu'nun kuzey kesimlerinde yoğunlaşan bulutlar görülecek. Pazartesi günü bulutlar azalacak. Sıcaklıkta da 2-3 derecelik artış yaşancak. Üç gün yağış beklenmiyor.

Güneydoğu Anadolu az bulutlu, güneşli. Sıcaklık 35 derecelerde olacak. Yeni haftada 38-39 derecelere yükselecek. Aşırı sıcaklara karşı dikkat.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious