Türkler beni affetsin

Türkler beni affetsin.10592
  • Giriş : 11.09.2007 / 20:07:00

Milli Basketbol Takımı antrenörü Bogdan Tanjevic, Türk insanından kendisini bağışlamalarını istediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Federasyonda ve takımımızda hedeflerimiz çok daha farklı olduğu için bizim adımıza kötü bir turnuva oldu. 2009'da olacak şampiyona ve 2010'daki Dünya Şampiyonası'nda daha iyi olabilmek için takımda değişiklik ve gençleştirme planlarım var" dedi.

"TÜRK İNSANINDAN BENİ BAĞIŞLAMALARINI İSTİYORUM"

Tanjeviç, sözlerine şöyle devam etti:

"Tüm oyuncularımzla birlikte 47 günlük uzun bir hazırlık dönemi geçirdik, sonu böyle olmamalıydı, tabiki onlarda da sorumluluk var. Alınan sonuçlardan sonra çok üzüldüler ama yinede bütün sorumluluk benim ,altını çizerek söylüyorum Türk halkından, beni bağışlamalarını istiyorum" dedi.

''TEK PATRON FEDERASYON"

Bogdan Tanjeviç,"İtalya maçı çok güzel bir maç olmuştu, ama maçın ardından bana yönlendirilen tek bir soru vardı, bence sorulmaması gereken bir soruydu genç bir gazeteci bana sözleşmemle ilgili tarih ve istifa imaları yönlendirince, "bende 2010 kadar sözleşmem var diyerek geçiştirmek istedim." Bu durumu size açıklamam gerekirse, benim federasyonla 2010 kadar milli takımın programında yer almamdır, yalnız şunu belirtmek isterim bu sözlü bir anlaşmadır, sözleşmem bitmek üzere, bende 2010 kadar takımda kalmak istediğimi söylesemde tek patron federasyondur" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious