Turnagöl babasının cenazesine gelmedi

Turnagöl babasının cenazesine gelmedi.14084
  • Giriş : 06.05.2009 / 08:49:00

Sibel Turnagöl, babasının dünkü cenazesine katılmayıp çiçek gönderdi. Kardeşi Cihan Turnagöl "Zincirlikuyu'da olsa katılırlardı. Çünkü orası reklam yeri" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Tek başına yaşadığı evinde kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Sibel Turnagöl'ün babası Coşkun Turnagöl için Tekirdağ'da cenaze töreni düzenlendi.

Törene, 8 yıl önce ayrıldığı eşi Sevgi Turnagöl, oğulları Serkan Turnagöl, Cihan ve eşi Yeliz Turnagöl ile yakınları katıldı. Babasının cenaze törenine katılması beklenen ünlü sanatçı Sibel Turnagöl ise üzerinde kendi ve oğlu Sadri Alışık'ın adının yazdığı çelenk gönderdi. Bu duruma, Sibel Turnagöl'ün kardeşi Cihan Turnagöl ateş püskürdü. Ablasının, babasının ölümünü bile reklam malzemesi olarak kullandığını ileri süren Cihan Turnagöl "Bu cenaze Fatih'te, Zincirlikuyu'da olsa katılırlardı. Çünkü onlar için orası reklam yeri" dedi. '

KÜS OLDUKLARI YALAN'

Tiyatro oyuncusu Cihan Turnagöl "Babamın acı haberini İstanbul'da; tiyatro oyununda sahneye çıkmadan önce öğrendim" dedi. "Babamız ne sefalet içinde ne de yalnız başına öldü" diyen Cihan Turnagöl şöyle devam etti: "Sibel Hanım da babamla görüşüyordu. 8 yıldır küs oldukları ve görüşmedikleri söyleniyor ama böyle bir şey yok."

'Cenazeyi istedim vermediler'

Sibel Turnagöl, kardeşine şu cevabı verdi: "Babamın cenazesine gitmedim. Çünkü orada olacak olayları tahmin ediyordum. Babamın cenazesini bana vermeyen insanlarla karşılaşmak istemedim. Oğlum, annem ve ben, babamın mezarına gidip onu ziyaret edeceğiz. Buna kimse engel olamaz. Ayrıca, babamın öldüğü gün Zincirlikuyu'daki aile mezarlığımıza gömülmesi için işlemleri başlattım ancak izin vermediler. Bu yüzden hasta annemle çok üzüldük. Daha fazla kimsenin annemi ve beni üzmesine izin vermeyeceğim. Herkesin kendi vicdanına bırakıyorum."

Sabah

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*