Turnagöl'ün babası ölü bulundu

Turnagöl'ün babası ölü bulundu.5967
  • Giriş : 05.05.2009 / 04:22:00
  • Güncelleme : 04.05.2009 / 23:26:26

Sibel Turnagöl'ün 8 yıldır görüşmediği babası evinde ölü bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sanatçı Sibel Turnagöl"ün 8 yıldır görüşmediği babası 73 yaşındaki Coşkun Turnagöl, kirada tek başına oturduğu evde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Tekirdağ"daki bir otomobil galerisinde temizlik işçisi olarak çalışan ünlü sanatçı Sibel Turnagöl"ün babası Coşkun Turnagöl"ün sabah işe gelmesi üzerine iş arkadaşları telefonla Turnagöl'e ulaşmaya çalıştı. Ancak Coşkun Turnagöl telefonlara cevap vermeyince iş arkadaşları hemen durumu jandarmaya ve Turnagöl"ün ayrı yaşadığı oğlu Serkan Turnagöl"e bildirdi. Bunun üzerine Hürriyet Mahallesi TOKİ Konutları C-2 Blok daire 19"da bulunan eve gelen oğlu Turnagöl ve jandarma ekipleri savcılık izni ile kapıyı kırarak içeri girdi. Pencere önünde yerde ölü olarak bulunan Turnagöl"ün akşam işten geldikten sonra kalp krizi geçirdiği ve öldüğü anlaşıldı. Turnagöl'ün cesedi evden alınarak Tekirdağ Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

TOKİ Konutlarında Dernek Başkanı olan Güven Öcal, Coşkun Turnagöl"ün yaklaşık 45 gün önce evine taşındığını söyledi. Coşkun Turnagöl"ün bir süredir solunum yetmezliği tedavisi gördüğünü ifade eden Öcal, “Coşkun Turnagöl evinde yalnız yaşıyor. Duyduğumuza göre Sibel Turnagöl"ün babasıymış. Kalp krizinden daha öncede tedavi olmuş, damar tıkanıklığı varmış. 73 yaşında rahmete kavuştu. Sabah saatlerinde bize haber verdiler. Zaten gelen doktorlar Coşkun Turnagöl"ün gece saatlerinde öldüğünü söyledi. Kapı içerden kilitli olduğu için açılmadı. Jandarma ve savcı geldi, onlar kırarak açtılar kapıyı. İçeri girdiğimizde camın kenarında ölü olarak bulundu. Kızı Sibel Turnagöl ile hiç görüşmüyormuş. Bizimle hiç konuşmazdı, bir şeyde anlatmazdı. Yalnız yaşadığını ve kimsenin sahip çıkmadığını biliyoruz."dedi.

Evinde ölü bulunan Coşkun Turnagöl"ün eşi Sevgi Turnagöl ile 8 yıl önce boşandığı ve 2 oğlu ve kızı Sibel Turnagöl ile görüşmediği öğrenildi. Ölü bulunduğu TOKİ konutlarında oldukça fakir bir hayatı olduğu gözlenen baba Turnagöl"e kızı Sibel Turnagöl"ün yardım etmediği bildirildi.

Coşkun Turnagöl'ün cenazesi yarın düzenlenecek törenin ardından Tekirdağ'da toprağa verilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*