Tuvalette doğum yaptı

Tuvalette doğum yaptı.8295
  • Giriş : 18.08.2008 / 18:11:00

Gaziantep'te bir kadın petrol istasyonunun tuvaletinde doğum yaptı. Petrol istasyonu sahibi bebeğe altın taktı ve babasına iş sözü verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Edinilen bilgiye göre, Mezarlık Kavşağı'ndaki bir petrol istasyonuna giden Ali Alagöz ile eşi Selma Alagöz petrol istasyonu içindeki marketin lavabosunu kullanmak istedi ve Selma Alagöz lavaboya girdi.

Bir süre sonra markette çalışan görevli İlhami Aydoğan, içeriden çığlık sesleri duydu ve dışarıda bekleyen Ali Alagöz'e haber verdi. Tuvalete giden Ali Alagöz, eşinin doğum yaptığını görünce çevredekilerden 112 acil servis ekiplerine haber vermelerini istedi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Selma Alagöz'ün doğum yaptığını belirledi. Ekipler, Selma Alagöz ve kız bebeğini ambulansla 75. Yıl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine götürdü. Annenin ve bebeğinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Market çalışanı İlhami Aydoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Selma Alagöz'ün tuvalete girmesinin ardından çığlık sesleri gelmeye başladığını ve hamile kadının eşine haber verdiğini söyledi.

Eşinin doğum yaptığını fark eden Ali Alagöz'ün paniklediğini, kendisinin 112 acil servise haber vererek yardımcı olması için markete gelen kadınları tuvalete yönlendirdiğini ifade eden Aydoğan, ''çığlık sesleri devam ediyordu, biz de ne yapacağımızı şaşırdık ve telaşlandık. Bir süre sonra çığlık sesleriyle birlikte bir bebek sesi de duyduk. İlk defa başımıza böyle bir şey geliyor'' dedi.

Bu arada petrol istasyonu sahibi Mehmet Durdu Yetkinşekerci'nin olayı duyarak hastaneye gittiği ve bebeğe altın taktığı öğrenildi.

Yetkinşekerci, çiftin maddi durumunun iyi olmadığını ve Ali Alagöz'e iş konusunda yardımcı olacağını kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*