Tuvaletten polisi arayan kadın, fuhuş çetesini yakalattı

Tuvaletten polisi arayan kadın, fuhuş çetesini yakalattı.19655
  • Giriş : 27.03.2008 / 12:26:00

Elazığ’dan Erzurum’a zorla fuhuş yaptırılmak amacıyla götürülen bir kadın, Erzurum şehirlerarası otobüs terminalinin tuvaletinden gizlice polisi araması sonucu fuhuş çetesini yakalattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Elazığ’dan 2 kişi eşliğinde bir otomobile bindirilerek Erzurum’a zorla fuhuş yaptırılmaya götürülen evli ve 3 çocuk annesi B.G.A., sıkıştığını söyleyerek girdiği Erzurum otobüs terminali tuvaletinde gizlice polisi arayarak yardım istedi. Terminale gelen polisler genç kadını koruma altına alarken, kendisini dışarda bekleyen S.Y. ile 23 AC 830 plakalı otomobildeki A.G.’yi gözaltına aldı. S.Y. ile A.G., sorgularının ardından çıkarıldıkları mahkemece ‘zorla fuhşa teşvik ve aracılık’ suçlarından tutuklandı.

ELAZIĞ'DA DA 10 KİŞİ YAKALANDI

Operasyonu sürdüren Elazığ Emniyet Müdürlüğü, B.G.A.’yı kente getirerek soruşturmayı genişletti. Elazığ’da yapılan operasyonda da, ‘Zorla fuhuş yaptırma, yer temin etme, aracılık etme, kazanç sağlama, silahlı tehdit ve eziyet’ iddiasıyla 3’ü kadın 10 kişi yakalandı. Mahkemeye sevk edilen zanlılardan biri kadın 6 kişi tutuklanırken, diğer zanlılar tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious