Tüyler ürperten cinayet!

  • Giriş : 27.11.2006 / 00:00:00

Kocaeli'de geçen yıl "Hayaller gerçek oluyor" isimli yarışmada elenen genç kız, kafasından vurularak hayatını kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kuaförlük yapan Neslihan Eke (27) geçen yıl Kanal D'de yayınlanan "Hayaller Gerçek Oluyor" isimli yarışma programına katılmış ve ikinci haftada elenmişti. Daha sonra evlenip boşanan Eke, bugün feci bir cinayete kurban gitti. Acısu mevkiinde VİP kuafor salonunda çalışan Eke'nin fuarda arkadaşları ile buluştuğu sıralarda Çağlayan Restorant yanında başından vuruldu, ardından da Kocaeli Devlet Hastanesi'ne 3 şahıs tarafından getirilerek Cerrahi Poliklinikler önüne atıldı.

Genç kızın 2 şahıs tarafından kapının önüne bırakıldığını gören hastane güvenliği, hemen genç kızın yanına koştu. Doktorlar ilk önce kızın darp edildiğini sandı, ancak daha sonra Neslihan'ın başındakinin kurşun yarası olduğu anlaşıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen genç kız kurtarılamadı.

Olayla ilgili geniş kapsamlı çalışma başlatan polis, kızı hastaneye getiren 41 KT 592 plakalı aracın İzmit Restorant sahibi olan Raşit A'ya ait olduğunu belirledi. Raşit A. ve 4 kişi olayla ilgili olarak ifadeleri alınmak üzere asayiş şube müdürlüğüne götürüldü.

Raşit A'nın verdiği ifadesinde "Bir iki genç önüme çıktı. Arkadaşlarının rahatsızlandığını söyleyerek hastaneye götürmemi istedi. Ben de götürdüm." dediği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious