Tüyler ürperten dadı katliamı

  • Giriş : 13.04.2007 / 00:00:00

Hamile bir kadının karnını makasla kesip 7 aylık bebeğini çıkaran çocuk bakıcısının ifadesi, dinleyenleri şoke etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

ABD’de hamile bir kadının karnını makasla kesip 7 aylık bebeğini çıkaran ve 3 çocuğunu da küvette boğan çocuk bakıcısının ifadesi, dinleyenleri şoke etti. Dadı, yargılama sonunda idam cezası alabilir.

Geçen yıl Eylül’de Illinois’te yaşanan olaydan yargılanan dadı Tiffany Hall (24), polise verdiği, kasede kaydedilmiş ifadesinde, bir masa bacağıyla Jimella Tunstall’ın başına vurduğunu, ellerini bağlayıp, sürükleyerek küvete götürdüğünü anlattı. Kadının karnını makasla keserek 7 aylık bebeği çıkardığını söyleyen Hall, olaydan sonra bebeği polise göstererek "Tecavüze uğradım, ölü doğurdum" demişti. Eve gelen polis, üç çocuğun daha çürümüş cesedini bulmuştu.

Hall, cenazede bebeğin kendisine ait olmadığını ve onu annesinin karnını kesip çıkardığını anlattığı erkek arkadaşının ihbarıyla tutuklandı. Birinci derecede cinayetten suçlu bulunan Hall’e diğer 3 çocuğun öldürülmesiyle ilgili henüz bir suçlama yapılmadı. Hall’in onları da kasten öldürmekle suçlanması bekleniyor. Hall’in, 3 çocuğu da aynı küvette boğduğunu itiraf ettiği ve cesetlerinin bir çamaşır kurutma makinesi içinde bulunduğu bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious