TV izlerken ölen adam

TV izlerken ölen adam.7338
  • Giriş : 19.02.2007 / 00:00:00

New York Long Island bölgesinde bir ihbarı değerlendiren polis evinde açık televizyonunun karşısında oturan bir cesetle karşılaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Vincenzo Ricardo adlı bir bölge sakinine ait olduğu belirlenen cesedin 1 yılı aşkın bir süredir bu şekilde olduğu belirlendi.

Reuters'in haberine göre ilk araştırmalar 70 yaşındaki Ricardo'nun doğal sebeplerden öldüğünü gösteriyor.

Dairedeki bir su borusunun patlaması üzerine tesisatçı çağıran apartman sakinleri bir yıldır haber almadıkları komşularının neredeyse mumyaya dönmüş cesedini görünce şoke oldular.

Morg asistanlarından Jeff Bacchus "Yüzünü görmeliydiniz, hala kafasında saç vardı" diyerek şaşkınlığını gizleyemedi. Yetkililer evin içinde çok az nem olduğunu bunun da cesedin bu şekilde korunmasında büyük rol oynadığını belirttiler.

ELEKTRİKLER NİYE KESİLMEDİ?

Yetkililerin en şaşırdıkları nokta ise 1 yılı aşkın süredir ödenmediği halde evdeki elektriklerin halen neden kesilmediği oldu. Ricardo'nun cesedi bulunduğunda çalışan televizyonunun önünde oturuyordu.

Komşular, yarı kör ve ileri derece şeker hastası olan komşularının hastanede ya da bir bakım evinde olduğunu sandıklarını, bu sebepten kontrol etme ihtiyacı hissetmediklerini söylediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious