Üç aylık hasreti kanla noktaladı

  • Giriş : 24.07.2006 / 00:00:00

İzmir'in Konak İlçesi'nde bir süre önce evden kaçan ve 3 ay boyunca haber alamadığı eşini başka bir evin balkonunda gören adam, büyük şok yaşadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yaklaşık 3 ay önce eşi Kibar Merhan'ın evden çıktıktan sonra tekrar dönmemesi üzerine paniğe kapılan Mehmet Merhan (54), Eskiizmir Karakolu'na giderek polisten yardım istedi. Konuyla ilgili karakola verdiği ifadede eşinin nerede olduğundan haberdar olmadığını ve hayati durumundan endişe ettiğini belirten Merhan, o günden sonra eşini aramaya başladı. Yaklaşık 3 ay boyunca eşinden haber alamayan Mehmet Merhan, geçtiğimiz salı günü gezerken 4763 Sokak'ta bulunan bir evin balkonunda eşi Kibar Merhan'ı (44) farketti. Eşini gördükten sonra gizlice takibe başlayan Mehmet Merhan, 6 gün boyunca sokakta eşiyle karşılaşmayı bekledi. Dün gece saatlerinde kendisini bir başkasıyla aldattığını tahmin ettiği eşiyle karşılaşan Merhan, Kibar Merhan ile konuşmak istedi. Paniğe kapılan kadın bu isteği reddedince cinnet getiren Mehmet Merhan, sokak ortasında dehşet saçtı. Yanında taşıdığı ekmek bıçağıyla kadına saldıran Merhan, eşini 20 yerinden bıçaklayarak ağır yaraladı. Mehmet Merhan çevre sakinlerinin çağırdığı polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalanırken aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan kadın, ticari taksiyle hastaneye kaldırıldı.

Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan Kibar Merhan'ın ameliyata alındığı ve hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Talihsiz kadının bir akrabasının yanında kaldığı öğrenilirken konuyla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdürüldüğü öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious