Üç büyükler başsağlığı mesajı yayınladı!

Üç büyükler başsağlığı mesajı yayınladı!.12623
  • Giriş : 05.07.2008 / 21:59:00

Üç büyükler, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri baş sağlığı mesajı yayınladılar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

G.SARAY

Galatasaray Kulübü, bugün Bodrum'da vefat eden Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan için bir başsağlığı mesajı yayınladı.

Galatasaray Kulübü'nün internet sitesinin açılış sayfasında siyah zemin üzerinde yer alan mesajda, ''Hasan Doğan'ı kaybettik. Türk Futbol camiasının başı sağ olsun'' denildi.

Sitenin ana sayfasında ise, ''Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın ani vefatını büyük ve derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Kendisinin Türk futboluna hizmetleri unutulmayacaktır. Merhuma Tanrı'dan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve Türk spor camiasına sabır ve başsağlığı dileriz'' görüşleri yer aldı.

BEŞİKTAŞ

Beşiktaş Kulübü, Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı. Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesinde yer alan ve ''Acımız Çok Büyük'' başlığıyla yapılan açıklamada, ''Futbol Federasyonu'nun çok değerli başkanı, kulübümüzün seçkin kongre üyesi Sayın Hasan Doğan'ı, geçirdiği kalp krizi sonucu kaybetmenin büyük şoku ve tarifsiz acısı içindeyiz'' denildi.

Yapılan açıklamada, ''14-15 Şubat tarihlerinde yapılan Futbol Federasyonu Genel Kurulu'nda başkanlığa seçilen, Türk futbolunda çok güzel gelişmeleri ve katkıları sağlamak için yola çıkan, bu düşüncelerini hayatiyete geçirmek için yoğun bir çalışma içine giren ve geçen ayki Avrupa Şampiyonası'nda milli takımımızın aldığı tarihi başarıda büyük emekleri olan Hasan Doğan'ın kaybı, tüm spor camiasını derin kedere boğmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, Türk futbolunun tüm kurumlarına ve kişilerine başsağlığı diliyoruz'' görüşlerine yer verildi.

FENERBAHÇE

Fenerbahçe Kulübü, Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın vefatı nedeniyle bir başsağlığı mesajı yayınladı.
Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, şu görüşler yer aldı:

''Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, tatil için geldiği Muğla'nın Bodrum ilçesinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Özel Bodrum Hastanesi yetkilileri, Hasan Doğan'ın saat 19.00 sıralarında hastaneye ölü olarak geldiğini açıkladı. Haberin ardından, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, eşiyle birlikte Özel Bodrum Hastanesi'ne gitti. Hasan Doğan, 14 Şubat'ta Futbol Federasyonu Başkanlığı'na seçilmişti. Merhuma Tanrı'dan rahmet, spor dünyamız ile Futbol Federasyonu ile ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious