Üç büyükler korunuyor

Üç büyükler korunuyor.19095
  • Giriş : 06.11.2007 / 13:26:00

Kayseri Erciyesspor Kulübu Başkanı Enver Kemaloğlu, Beşiktaş'ın, “Lige PAF takımıyla devam edebiliriz“ açıklamasına tepki gösterdi, “Anadolu takımları hakemlerden daha çok çekiyor“ dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Geçen yıl Beşiktaş'la Türkiye Kupası finalinde oynadıkları karşılaşmanın hakeminin de İsmet Arzuman olduğunu hatırlatan Başkan Enver Kemaloğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"İzmir'de oynanan final karşılaşmasında da maçı katleden aynı hakem değil miydi? Beşiktaş, kupayı elimizden nasıl aldığını, unuttu sanırım. Beşiktaş önce kupayı bize teslim etsin. Ondan sonra konuşma hakkı doğar. İsmet Arzuman kupayı resmen bizden çaldı. Beşiktaş bize kupayı teslim etti mi? Tüm Türkiye'nin gözü önünde yaşanan hakem hataları, her ne hikmetse o zaman bu kadar ses getirmedi. Maçtan sonra İsmet Arzuman'ı arayarak sitem etmiştim. Her zaman olduğu gibi, görmediğini, penaltı pozisyonunda Ergün'ün yorgunluktan düştüğünü düşündüğü için düdük çalmadığını söylemişti. O zaman Beşiktaş yönetiminden bu konuda tek açıklama gelmemişti. Şimdi yine aynı hakem, canı yanan Beşiktaş. Üç büyükler kendilerine haksızlık yapıldığı zaman yaygarayı basıyor, haksızlık lehlerine olursa, görmüyor, duymuyor, konuşmuyor."

"3 BÜYÜKLER KORUNUYOR"

Üç büyük kulübün Anadolu takımları karşısında hep korunduğunu, bu maçlarda yapılan hakem hatalarını da kimsenin görmediğini iddia eden Başkan Kemaloğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ancak hata, 3 büyüklerden birine yapılırsa yaygara koparılıyor. İsmet Arzuman'ın hatalı olup olmadığı tartışılan faul kararı yüzünden Beşiktaş, bu kadar yaygara koparıyorsa, Anadolu takımlarının kapılarına kilit vurması gerekir. Erciyesspor, geçen yıl hakem hataları olmasa, belki de hala Süper Lig'de olurdu."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious