'Üç büyükler' onu istiyor!

'Üç büyükler' onu istiyor!.14007
  • Giriş : 30.03.2009 / 16:27:00

Fenerbahçe'nin istediği Bayern Münihli futbolcu için Galatasaray ve Beşiktaş devreye girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe, takımı gençleştirme operasyonu kapsamında gurbetçileri de takibini sürdürüyor. Abdülkadir, Furkan, Onur gibi isimleri kadrosuna katan sarı-lacivertliler son olarak Bayern Münihli Deniz Yılmaz'ı gündemine aldı.

U-17 Milli Takımımız'da gösterdiği başarılı performansla Ulm'den Alman devine transfer olan Deniz'i, antrenör Önder Özen'in Ümit Milli Takım yardımcı hocası Zeki Önatlı ile birlikte Werder Bremen-Bayern Münih'in ikinci takımlarının yaptığı maçta izlediği ve yönetime olumlu rapor verdiği öğrenildi.

TRANSFERDE KAPIŞMA BEKLENİYOR

Sarı-lacivertlilerin Deniz için Bayern'e teklifini ilettiği belirtilirken, aynı oyuncu için Galatasaray ve Beşiktaş'ın da devrede olduğu gelen haberler arasında. Deniz transferinde üç büyüklerin büyük kapışma yaşayacağı net bir şekilde görülürken, Kanarya'nın ilk teklifi ileten kulüp olduğu için bir adım önde olduğu ifade ediliyor.

Öte yandan Fenerbahçe Bayern Münih'ten Mehmet Ekinci'yi de gündemine aldı. Tercihini Alman Milli Takımı'ndan yana kullanıp, Alman futbolunda sivrilmeye

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*