'Üç büyükler'e öfke

'Üç büyükler'e öfke.6681
  • Giriş : 09.06.2007 / 12:38:00

Mamur'dan 'Üç büyükler'e öfke: "Bazılarının kafası kalın galiba, Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'a satmıyoruz."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kayserispor Kukübü Başkanı Mamur'dan 'Üç büyükler'e öfke: "Bazılarının kafası kalın galiba, Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'a satmıyoruz."

Recep Mamur, defalarca satmadıklarını söyledikleri Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz’la ilgili üç büyüklerin hala ısrarla transfer teklifi yaparak, oyuncularının kafasını karıştırmalarına sert tepki gösterdi

Başkan Mamur, “Bu oyuncularımızı satmayacağımızı defalarca açıkladık, söyledik. Son olarak artık bu işkenceye son verelim diye açıklama yaptık. Ama bazılarının kafası kalın herhalde. Anlamakta, algılamakta güçlük çekiyorlar. Artık son çare olanak herlande kent girişine ve kentin göbeğindeki tarihi Kayseri kalesine (Gökhan ve Topuz’u satmıyoruz. Üçüncü şahıslara duyurulur) diye yazacağız” dedi.

Kayserispor’dan Beşiktaş’a giden teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın kendisinden Mehmet Topuz’u istediği yolunda yer alan haberleri yalanlayan Kulüp Başkanı Recep Mamur, “Ben dün gece uçakla İstanbul’dan Ertuğrul Sağlam ile birlikte geldim. Hatta kendisi Kulüpler Birliği toplantısı için gittiğim İstanbul’da genel menajerimiz Süleyman Hurma ile beni ağırladı. Üçümüz yemek yiyip, spor dışında sohbet ettik. Yemekte Mehmet Topuz konusu açılmadı ve konuşmadık bile. Sonra uçak yolculuğuyla birlikte Kayseri’ye geldik. Ertuğrul hocanın kızının bale gösterisine yine birlikte gittik ama Mehmet Topuz konusu açılmadı bile. Artık öfkemiz taşıyor. Bunlar üç büyük olamaz. Büyük olan halden, laftan, sözden anlar. Satmıyornuz kardeşim, dahası var mı? Zorla güzellik olur mu? Her gün oyuncularımız bir kulübe gidiyor. Bunları söyleyenler, laf diye ortaya çıkaranlar da hiç mi utanma arlanma yok. Hiç mi anlayış yok?. Onlar talip oldu, biz de Gökhan ile Mehmet Topuz’u satmayacağımızı, ne kadar para verirlerse versinler, kulübümüzde tutacağımızı defalarca söyledik. Bundan sonra bunu yazanları, söyleyenleri müfteri ilan edeceğiz. Anlamakta güçlük çekenler için kent giriş ve çıkışlarına, kulübümüzün kapısına, kent merkezindeki tarihi Kayseri kalesinin burçlarına (Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz satılık değil) diye büyükçe birer pankart asacağız. Yeter artık, oyuncularımızın kafasını karıştırıp, durmayın. Onlar 2007-2008 sezonunda Kayserispor formasıyla sahada top koşturacak. Kimse kendini artık yormasın, işine gücüne baksın”şeklinde konuştu.

Kulüpler Birliği İkinci Başkanı ve Kayserispor Başkanı Mamur, yabancı oyuncu sayısının serbest bırakılmasına ilişkin toplantının Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy’un babasının rahatsızlığı nedeniyle gerçekleşemediğini, toplantının 18 Haziran’a ertelendiğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious