Üç büyüklerin genç yıldızları aynı yerde

Üç büyüklerin genç yıldızları aynı yerde.15967
  • Giriş : 07.06.2009 / 10:45:00
  • Güncelleme : 07.06.2009 / 10:45:23

Fenerbahçeli İlhan Parlak, Galatasaraylı Uğur Uçar ve Beşiktaşlı Sezer, İzmir'in Selçuk ilçesinde birlikte tatil yapıyorlar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Kuşadası-Selçuk sınırındaki Pamucak mevkiinde bulunan Aqua Fantasy Su Parkı'nda eğlenip ata binen futbolcular, hayatlarında ilk defa bindikleri atlara korkarak yaklaştıklarını daha sonra alıştıklarını ifade ettiler
Sahada birbirlerine rakip olan futbolcular İlhan, Uğur ve Sezer; Selçuk, Kuşadası Pamucak'taki Aqua Fantasy Hotel'de birlikte tatil yaptıklarını ve çok iyi zaman geçirdiklerini söylediler. Saha dışında dostluklarının devam ettiğini belirten İlhan, Uğur ve Sezer, "Biz sporcu ve centilmeniz. Taraftarlarımızın da her zaman bizim dostluklarımızı örnek almasını istiyoruz" dediler.

Fenerbahçeli İlhan Parlak, ''Uğur ve Sezer arkadaşımla tatil yapıyoruz. Bizim gibi genç futbolcuların birlikteliği, yeşil sahalara da dostluk getirecektir'' şeklinde konuştu.

Uğur Uçar da, kendisinin İlhan Parlak gibi Kayserispor altyapısında başladığını, daha sonra Galatasaray altyapısına geldiğini belirterek, ''Ülkemizde Futbol tüm sporların üstünde tutuluyor. Kulüplerin büyük küçük demeden çok büyük fanatik grupları var. Ancak biz gençler Futbol rekabetini yeşil sahalarda bırakıp, özel hayatımızda birlikte dostluk kurabiliyoruz'' ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın 1992 doğumlu genç yeteneği Sezer Özmen ise, ''İlhan ve Uğur ile arkadaşlığımız eskiye dayanıyor. Üçümüz de Türkiye'nin üç büyük kulübünde oynamanın onurunu ve şerefini taşlıyoruz. Sorumluluklarımızın da bilincindeyiz. Biz genç futbolcuların göstereceği bu bağ diğer genç arkadaşlara örnek olacaktır'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*