Üç çocuk babası polis, intihar etti

  • Giriş : 26.02.2007 / 00:00:00

İzmir Emniyeti'nde görevli 47 yaşındaki 21 yıllık polis memuru Metin Tuncel, evinde beylik silahıyla başına ateş ederek intihar etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Komşusuna oturmaya giden Necla Tuncer, akşam saatlerinde göreve gidecek olan eşi polis memuru Metin Tuncer'e yemek hazırlamak için Aktepe semti 118 sokak numara 7'deki evlerine döndü. Eve girdiğinde, yatak odasında eşini kanlar içinde bulan Necla Tuncer, durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri, meslektaşlarının başına beylik tabancasıyla ateş ederek intihar girişiminde bulunduğunu belirledi. Tuncer, meslektaşlarının çağırdığı ambulansla İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak, 21 yıllık polis memuru Tuncer, tüm müdahelelere rağmen kurtarılamadı.

Metin Tuncer'in, 3 kızından en büyüğünün Ankara'da üniversitede, değerinin lisede en küçük kızının ise ilköğretim okulunda okuduğu, kızlarından birinin evde uyurken, yatak odasında başına ateş ederek intihar ettiği kaydedildi.

Arkadaşları, tek maaşla 3 çocuk okutan ve eşi çalışmayan Tuncer'in, borçlarının olduğunu ancak sıkıntılarını kimseyle paylaşmadığını ileri sürdü. Olayın ardından hasteneye gelen Metin Tuncer'in eşi ve meslektaşları, ölüm haberini alınca gözyaşlarına boğuldu.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious