Üç gündür kayıp 2 gencin cesedi bulundu

Üç gündür kayıp 2 gencin cesedi bulundu.10880
  • Giriş : 21.06.2009 / 21:00:00

Muğla'nın Datça ilçesinde 3 gün önce kayboldukları bildirilen 19 yaşındaki 2 gencin cesetleri, Marmaris ilçesinde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Alınan bilgiye göre, Datça'da bir restoranda çalışan Kemal Kocabaşçı ve Mehmet Yeşilkünar'dan haber alamayan yakınları jandarmaya başvurdu. Jandarma tarafından yapılan araştırmadan, gençlerin cep telefonu sinyallerinin Marmaris'e 15 kilometre mesafede bulunan Yeşilbelde köyünden geldiği tespit edildi. Bu bilgi ışığında köyde arama yapan jandarma ekipleri, gençleri bulamadı.

Akşam saatlerinde koyunlarını köye götüren bir çoban, Marmaris-Datça kara yolunun Yeşilbelde köyü kavşağında ağır bir koku geldiğini fark etti. Etrafı inceleyen çoban, yaklaşık 30 metre aşağıda bir motosiklet ve yakınlarında 2 ceset olduğunu görerek, jandarmaya haber verdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri, cesetlerin 3 gün önce kayboldukları bildirilen Kocabaşçı ve Yeşilkünar'a ait olduğunu tespit etti.

Jandarma Olay Yeri İnceleme Ekibi ve nöbetçi savcının incelemesinin ardından cesetler, Marmaris Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

Yetkililer, ilk tespitlere göre, motosikletle Datça'dan Marmaris'e giden gençlerin, yol kenarındaki bariyere çarparak uçuruma yuvarlandıkları ve hayatlarını kaybettiklerinin tahmin edildiğini söyledi.

Olayla ilgili inceleme başlatıldığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*