Üç kez ölümden döndü bedeli ağır oldu

Üç kez ölümden döndü bedeli ağır oldu.14911
  • Giriş : 25.06.2009 / 22:45:00

Harley Slack 4 yaşındayken menenjit geçirdi. Boğaz ağrısı ve yüksek ateşle uyanan çocuğa menenjit tanısı konuldu. Küçücük yaşta, bu hastalık için ödediği bedel çok ağır oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Oğullarının kurtulamıyacağına inanan anne ve baba için bu haber tam bir yıkım oldu.

Kalbi tam üç kez duran çocuğun,kan zehirlenmesinden dolayı iki kolu ve bacağı kesildi.Tedavi sırasında kalbi durup ölen çocuk ,dört dakika sonra yeniden hayata döndü. Menenjit virüsü.beyin ölümüne neden olan çok tehlikeli ve derhal önlem alınması gereken bir hastalıktır.

Anne ve babası onu mormal hayata kazandırmak için oldukça çaba sarfettiler. Çiftin arkadaşları ve yakın akrabaları çocuğa yapay uzuvlar takılması için bağış topluyolar... Anne ve babası Harley'in bu hastalığa yakalanmadan önce oldukça enerjik bir çocuk olduğunu,arkadaşlarıyla oyun oynamayı çok sevdiğini söylediler.

Harley'in tedavisi için 100 bin euroya ihtiyaç var.Aile dostları bu parayı sponsorlardan ve bağışlardan temin etmeye çalışıyor.

Royal Manchester Çocuk Hastenesinde tedavi altına alınan küçük çocuğun sağlık durumu zamanla iyiye gitmeye başlayınca anne ve babası çocuklarını evlerine götürmeyi ümit etmeye başaladılar.

Harley ölümle yaşam arasındaki bu mücadeleyi kazanarak herkesi şaşırttı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*