Üç yeni bahar aşkı

  • Giriş : 15.04.2007 / 00:00:00

Ece Erken, siyasetçi oğluna gönlünü kaptırırken, Beyaz ve Burcu Güneş de yeni bir aşka yelken açtı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

EkranlarIn sempatik sunucusu Ece Erken gönlünü DYP Genel Başkan yardımcısı Orhan Keçeli'nin oğlu Nedim Keçeli'ye kaptırdı. Tuncay Öztarhan ile birlikteliğinin ardından uzun süre İstanbul gecelerinde boy göstermeyen güzel sunucu, önceki gece Reina'daydı.

AYRI AYRI ÇIKTILAR
Mekanın özel locasında yeni aşkı Nedim Keçeli ile eğlenen Ece Erken ile Keçeli'nin sarmaş dolaş olması aşkın belgesiydi. Aşklarını şimdilik gizli tutmaya çalışan ikili mekandan ayrı çıktı. Sevgililer, eğlencelerini başka bir mekanda sürdürdü.
____________

Show TV'nin 'Şarkı Söylemek Lazım' adlı yarışma programında sürpriz bir aşk doğdu. Yarışmacılardan manken ve oyuncu Berke Hürcan ile ona koçluk eden güzel şarkıcı Burcu Güneş arasında aşk olduğu söylentileri yeri göğü inletiyor. Program sırasında da birbirlerine gösterdikleri aşırı ilgi ile dikkat çeken ikili önceki gece Reina'da saatlerce eğlendi.
_____________

Çağla Şikel ile yaşadığı aşkın ardından 'medyatik' olmayan bayanlarla birlikteliği tercih eden Beyaz, gönlüne göre birini buldu. Her fırsatta evlenmek istediğini ama evleneceği kadının ünlü biri olmaması gerektiğini söyleyen yakışıklı şovmenin, bir inşaat firmasında çalışan Özlem Sağışman ile aşk yaşadığı konuşuluyor. İddialara göre Beyaz, 33 yaşındaki bu güzelle 3 aydır birlikte.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious