Uçakta sarhoş yolcu krizi

Uçakta sarhoş yolcu krizi.8358
  • Giriş : 04.09.2007 / 18:37:00

Almanya'ya hareket eden uçaktaki bir turist soyununca pilot uçağı geri indirdi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

ANTALYA'dan Almanya'ya havalanmak üzere hazırlanan Condor Havayolları'na ait uçaktaki sarhoş Alman turist Deflet Magnbs, soyunmaya kalkınca pilot tarafından indirtti. Uçak yarım saat gecikmeli kalktı, Alman turist ise Konyaaltı'ndaki bir otele gönderildi.

Antalya- Dresden seferini yapmak üzere havalanmaya hazırlanan Condor Havayolları'na ait uçakta bulunan yolculardan 64 yaşındaki Deflet Magnbs, ayağa kalkarak soyunmaya başladı. Sarhoş turist, kabin ekibinin tüm uyarılarına rağmen soyunmaya ve taşkınlık yapmaya devam edince, pilot, yolcunun uçaktan indirilmesini istedi. Pilotla tartışan Alman turist, havalimanı polislerinin gözetiminde güvenlik görevlileri tarafından uçaktan indirildi. Uçak, bu olay üzerine, yarım saatlik gecikmeyle hareket etti.

Bir süre önce eşinin vefat ettiği ve bu nedenle psikolojik sorunlar yaşadığı öğrenilen Alman turist, Konyaaltı'ndaki Blue Garden Oteli'ne gönderildi. Deflet Magnbs'in otel ve uçak rezervasyonunu internetten yaptırdığı, Alanya’daki bir otelde bir hafta tatil yaptıktan sonra ülkesine dönmeye hazırlandığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious