Uçan Türk Tuncay Şanlı

Uçan Türk Tuncay Şanlı .11429
  • Giriş : 13.08.2007 / 16:52:00

News of the World’ün spor ekinde Tuncay Şanlı için, "Uçan Türk yakında Middlesbrough’nun yeni bombası olacak" yorumu yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Milli yıldız, B.Rovers karşısındaki performansıyla 10 üzerinden 8 puan aldı.

Premier Ligi’ndeki gözdelerimizden Tuncay Şanlı ilk lig maçında Tugay Kerimoğlu’nun formasını giydiği Blackburn Rovers karşısında tutunamadı ama milli oyuncumuzun çabası ve performansı alkışlarla karşılandı.

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’in de izlediği karşılaşma sonrası dün yayınlanan gazeteler Şanlı’ya övgüler yağdırdı.

Yüksek puan aldı

News of the World’ün spor ekinde milli yıldız için, "Uçan Türk yakında Middlesbrough’nun yeni bombası olacak" yorumu yapıldı.

Bugüne kadar 500 civarında maç izlediğini söyleyen Fatih Terim’den Middlesbrough sınıfı geçmedi ama Tuncay hem Türkiye Milli Takımın hocasının hem de İngilizlerin beğenisini kazandı.

Avrupa’nın en yüksek tirajlı pazar gazetesi News of the World’un spor eki Score’da Tuncay Şanlı, Middlesbrough’lu futbolcular arasında maçta 8 puanla en yüksek puanı alan oyuncu oldu.

Bu arada Tuncay Şanlı’yı kadrosuna katmasıyla Türk futbolseverlerinin de yakın takibine giren Boro, bunu kazanca dönüştürmeyi planlıyor. Middlesbrough’nun resmi internet sitesinin açılış sayfasında "Bu sezon Tuncay Şanlı’yı yakından takip edin" başlığıyla birlikte maç videolarının, canlı yorumların, video arşivinin siteye üye olunarak izlenebileceği belirtiliyor. Siteye üye olmak isteyen futbolseverlerin 40 pound ödemesi gerekiyor

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious