Üçüz doğuran anne evi terk etti

Üçüz doğuran anne evi terk etti.8575
  • Giriş : 21.10.2008 / 17:05:00

Mersin’in Tarsus İlçesinde üçüz bebekleri olan aile dağıldı. Anne Çiğdem Dokrul doğum yaptıktan sonra eşi ve üçüz çocuklarını ortada bırakıp kaçtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Mersin'de, uzun bir tedavi sürecinden sonra, hamile kalan üçüz bebekleri olan SIddık ailesi doğumdan sonra resemen dağıldı.

Tedavi sonucu hamile kalan ve altız bebekleri olacağı müjdesini alan Çğdem Sıddık'ın, sağlıklı doğum için üç bebeği anne karnında alındı ve çiftin üçüz bebekleri sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Fakat doğumdan sonra insafsız anne üçüz bebekleri ve kocasını terk ederek babasının yanına döndü. Uzun süre çocuk hasreti ile yanan fakat eşinin işisiz oluşunu bahanede ederek üçüz bebeklerini tesk eden anne büyük tepki topladı.

Doğumdan kısa bir zaman sonra Çiğdem, işsiz olan eşi ile kavga etmeye başladı. Kavgalar çekilmez bir hal almaya başlayınca Çiğdem evi terk ederek, annesinin evine kaçtı.

Tarsus'un Tozkoparan mahallesinde virane kiralık bir evde üçüz çocuklarıyla ortada kalan işsiz baba Mehmet Sıddık, bebekleriyle birlikte 24 saat ağladıklarını söylüyor.

İNSAFSIZ ANNE DÖNMEM DİYOR!

İşsizlik yüzenden bunalıma girdiğini belirten Baba Mehmet Sıddık kaymakamlığa başvurduğunu ve 50 YTL yardım aldığını belirtti. Mehmet Sıddık; “Devlet yetkililerinden iş istiyorum. Eşim bebeklere bebek maması alamadığım için evi terk etti. Bende evi terk etsem bu çocuklar ne olacak. Çıldıracağım. Bebekler her gün ağlıyor. İş istiyorum ”diye feryat etti.

Fevziçakmak mahallesinde annesinin evinde byulduğumuz üçüz bebeklerin annesi Çiğdem, eşinin işsiz olduğunu, bebeklerine bir bebek maması bile alacak parasının olmadığını öne sürdü ve nu yüzden eve dönmeyeceğini söyledi. İnsafsız anne evi neden terk ettiğini şöyle anlattı: “Eşim işsiz, evde her gün kavga ediyoruz. Bebeklere mama alacak parası yok cebinde. Bende evi terk ettim. Annemin evine geldim. Eşim iş bulmayana kadar eve dönmeyeceğim.”dedi.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*