Ucuza web siteniz olsun

Ucuza web siteniz olsun.7043
  • Giriş : 23.06.2008 / 22:54:00
  • Güncelleme : 23.06.2008 / 22:23:16

Türkiye'de internet her geçen gün yaygınlaşıyor. Girişimciler, talebi karşılamak için yenilikler yaratıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yeni Türk Ticaret Yasası'yla birlikte gelmesi beklenen her işletmeye internet sitesi kurma zorunluluğu, bilişim sektörünü hareketlendirdi. Şu anda Türkiye'de yaklaşık 70-80 bin şirketin web sitesi olduğu tahmin ediliyor.

Entegre Bilişim şirketi hazırladığı Template deposu 30 binin üzerinde hazır web sitesini pazarlamak için bayi ağı kuruyor. Şirketin kendi web sitesinde yayınladığı şablon siteler cafe restorandan çiçek satışa, düğün sitelerinden eğitim, moda, oto galeriye kadar 50'nin üzerinde sektöre hitap ediyor.

Web sitesi açmak isteyen şirketler şablanlardan birini seçtikten sonra çok kısa bürelerde hizmet vermeye başlıyor. Normal bir web sitesinin tasarlanıp yayına açılması 5 ila 20 gün arasında sürerken şablon site hemen yayına verilebiliyor. Şablon sitelerin en büyük avantajı ise tüm sistemin 100 YTL gibi bir maliyete sahip olması. Firmalar web sitesi için tasarımcı ya da herhangi bir şirkete para ödemeden sektörlerine göre özel olarak hazırlanmış site sahibi olabiliyor.

Şablona ilgi büyük

Entegre Bilişim, firmalara gerek fiyat gerekse hız açısından büyük kolaylıklar sağlayan şablon siteleri pazarlamak üzere Türkiye genelinde bayilik veriyor. Bayiler potansiyel müşterilerin hazır şablonları satarak yüzde 40'a varan karlar elde edebiliyorlar.

Firmalar sitemize girerek beğendiği hazır kurulum veya istediği kategorideki şablonu seçerek internetten yada telefonla sipariş verebiliyor ve istediği siteyi tasarlıyabiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious