UEFA, Şükrü Saraçoğlu'na geldi

  • Giriş : 13.08.2008 / 18:38:00

UEFA Kupası Finali'ne 20 Mayıs 2009 tarihinde ev sahipliği yapacak olan Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda, ikinci organizasyon toplantısı bugün yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, finalin gerçekleştirileceği FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nda UEFA yetkililerinin katılımıyla bir organizasyon toplantısı gerçekleştirildiği belirtilirken, toplantı öncesi dört kişilik UEFA heyetinin, federasyon tarafından oluşturulan Organizasyon Komitesi yetkilileriyle stadı gezerek incelemelerde bulundukları ifade edildi.

İkinci organizasyon toplantısına İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör'ün yanı sıra Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kadıköy Belediyesi, Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları yetkilerinin de katıldığı vurgulandı.

Toplantıda, final öncesi yapılması gereken hazırlıkların masaya yatırıldığı ve UEFA heyetinin Türkiye'de organizasyonu üstlenecek komiteye final hakkında çeşitli bilgiler verdiği, UEFA Kupası final organizasyonuyla ilgili bir sonraki toplantının eylül ayı sonunda gerçekleştirilmesine karar verildiği açıklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*