UEFA finaline ilk adım!

UEFA finaline ilk adım!.15405
  • Giriş : 02.12.2008 / 14:55:00

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 20 Mayıs 2009'da oynanacak 2008-2009 sezonu UEFA Kupası final maçının logosunun ve bilet tasarımının tanıtımı yapıldı. Biletlerin fiyatları 75, 100 ve 130 avro olarak belirlendi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kadıköy Süreyya Operası'nda düzenlenen organizasyona Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu'nun yanı sıra, UEFA Asbaşkanı ve Futbol Federasyonu Onursal Başkanı Şenes Erzik, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, İstabul Vali Yardımcısı Ergun Güngör, futbolculuk döneminde Galatasaray'da UEFA Kupası kazanan Bülent Korkmaz, Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos ve UEFA yetkilileriyle çok sayıda davetli katıldı.

Final biletleri 5 Aralık Cuma günü saat 12.00'den itibaren Futbol Federasyonu'nun internet sitesi ''www.tff.org''dan satışa sunulacak. Biletlerin fiyatları 75, 100 ve 130 avro olarak belirlendi.

Talep toplama yöntemiyle yapılacak satışta, başvuru sayısı ayrılan bilet sayısından fazla olduğu takdirde 29 Ocak 2009'da noter huzurunda kura çekimiyle bilet almaya hak kazanan kişiler belirlenecek. Biletler için başvuru 23 Ocak 2009 saat 12.00'da sona erecek.

Son 3 yılın final görüntülerinin dev ekrandan gösterimiyle başlayan organizasyonda, Devlet Bakanı Başesgioğlu, Futbol Federasyonu Başkanı Özgener ve UEFA Asbaşkanı Erzik birer konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından, Fenerbahçeli futbolcu Roberto Carlos ile final logosunun, Galatasaraylı eski futbolcu Bülent Korkmaz ile de bilet tasarımının tanıtımı yapıldı.

UEFA Kupası finali elçisi Can Bartu'nun rahatsızlığı nedeniyle organizasyona katılamadığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*