UEFA Kupası 1. tur ilk maçları

  • Giriş : 11.09.2006 / 00:00:00

UEFA Kupası'nda ön eleme maçları tamamlandı ve gruplara kalacak takımları belirleyecek 1. tur ilk maçları ise bu hafta içinde oynanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Bu kupadaki temsilcilerimizden Fenerbahçe, Danimarka ekibi Randers ile, Beşiktaş, Bulgaristan temsilcisi CSKA Sofya ile ve Trabzonspor da İspanya temsilcisi Osasuna ile ilk maçları kendi evlerinde oynayacaklar. Diğer temsilcimiz Kayserispor ise ilk maçını Hollanda temsilcisi Az Alkmaar'ın sahasında oynayacak.

UEFA Kupası 1. turunda oynanacak maçların programı şöyle oldu;

Chernomorets (Ukrayna) - Hapoel Tel Aviv (İsrail)

Braga (Portekiz) - Chievo Verona (İtalya)

Levadia Tallinn (Estonya) - Newcastle United (İngiltere)

Molde (Norveç) - Glasgow Rangers (İskoçya)

Standard Liege (Belçika) - Celta Vigo (İspanya)

Maccabi Haifa (İsrail) - Litex Lovech (Bulgaristan)

Derry City (İrlanda) - Paris St Germain (Fransa)

Hertha Berlin (Almanya) - Odense (Danimarka)

Legia Warsaw (Polonya) - Austria Vienna (Avusturya)

Panathinaikos (Yunanistan) - Metalurg Zaporizhya (Ukrayna)

Lokomotiv Moskova (Rusya) - Waregem (Belçika)

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Hearts (İskoçya)

Fenerbahçe (Türkiye) - Randers (Danimarka)

Salzburg (Avusturya) - Blackburn Rovers (İngiltere)

Schalke 04 (Almanya) - Nancy (Fransa)

Ethnikos Achnas (Kıbrıs Rum Kesimi) - Lens (Fransa)

Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Red Star Belgrade (Sırbistan)

AZ Alkmaar (Hollanda) - Kayserispor (Türkiye)

Rubin Kazan (Rusya) - Parma (İtalya)

Brondby (Danimarka) - Eintracht Frankfurt (Almanya)

Atromitos (Yunanistan) - Sevilla (İspanya)

Beşiktaş (Türkiye) - CSKA Sofya (Bulgaristan)

Vitoria Setubal (Portekiz) - Heerenveen (Hollanda)

Olympique Marseille (Fransa) - Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti)

Atvidabergs (İsveç) - Grasshoppers (İsviçre)

Rapid Bükreş (Romanya) - Nacional (Portekiz)

Trabzonspor (Türkiye) - Osasuna (İspanya)

Basel (İsviçre) - Rabotnicki (Makedonya)

West Ham United (İngiltere) - Palermo (İtalya)

Feyenoord (Hollanda) - Lokomotiv Sofya (Bulgaristan)

Ruzomberok (Slovakya) - Club Bruges (Belçika)

Sion (İsviçre) - Bayer Leverkusen (Almanya)

Partizan Belgrade (Sırbistan) - Groningen (Hollanda)

Xanthi (Yunanistan) - Dinamo Bükreş (Romanya)

Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) - Tottenham Hotspur (İngiltere)

IK Start (Norveç) - Ajax Amsterdam (Hollanda)

Artmedia Bratislava (Slovakya) - Espanyol (İspanya)

Wisla Krakow (Polonya) - Iraklis (Yunanistan)

Livorno (İtalya) - Pasching (Avusturya)

Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Auxerre (Fransa).

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious