UEFA kupası 1. tur ilk maçları tamamlandı

  • Giriş : 15.09.2006 / 00:00:00

UEFA Kupası'nda gruplara kalacak takımları belirleyecek 1. tur ilk maçları Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynandı. .

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Bu kupadaki temsilcilerimizden Fenerbahçe, Danimarka ekibi Randers'i 1 - 0 geriye düşmesine rağmen 2 - 1, Beşiktaş, Bulgaristan temsilcisi CSKA Sofya'yı zorlanmasına bir de penaltı kaçırmasına rağmen 2 - 0 yendi. Trabzonspor ise seyircisiz oynadığı maçta İspanya temsilcisi Osasuna'yla 2 - 2 berabere kaldı. Diğer temsilcimiz Kayserispor ise deplasmanda oynadığı ilk maçta Hollanda temsilcisi Az Alkmaar'a adeta kök söktürdüğü maçta sahadan 3 - 2 mağlup ayrıldı.

UEFA Kupası 1. turunda oynanan maçların toplu sonuçları şöyle;

Chernomorets (Ukrayna) - Hapoel Tel Aviv (İsrail): 0 - 1

Braga (Portekiz) - Chievo Verona (İtalya): 2 - 0

Levadia Tallinn (Estonya) - Newcastle United (İngiltere): 0 - 1

Molde (Norveç) - Glasgow Rangers (İskoçya): 0 - 0

Standard Liege (Belçika) - Celta Vigo (İspanya): 0 - 1

Maccabi Haifa (İsrail) - Litex Lovech (Bulgaristan): 1 - 1

Derry City (İrlanda) - Paris St Germain (Fransa): 0 - 0

Hertha Berlin (Almanya) - Odense (Danimarka): 2 - 2

Legia Warsaw (Polonya) - Austria Vienna (Avusturya): 1 - 1

Panathinaikos (Yunanistan) - Metalurg Zaporizhya (Ukrayna): 1 - 1

Lokomotiv Moskova (Rusya) - Waregem (Belçika): 2 - 1

Hearts (İskoçya) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti): 0 - 2

Fenerbahçe (Türkiye) - Randers (Danimarka): 2 - 1

Salzburg (Avusturya) - Blackburn Rovers (İngiltere): 2 - 2

Schalke 04 (Almanya) - Nancy (Fransa): 1 - 0

Ethnikos Achnas (Kıbrıs Rum Kesimi) - Lens (Fransa): 0 - 0

Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Red Star Belgrade (Sırbistan): 2 - 0

AZ Alkmaar (Hollanda) - Kayserispor (Türkiye): 3 - 2

Rubin Kazan (Rusya) - Parma (İtalya): 0 - 1

Eintracht Frankfurt (Almanya) - Brondby (Danimarka): 4 - 0

Atromitos (Yunanistan) - Sevilla (İspanya): 1 - 2

Beşiktaş (Türkiye) - CSKA Sofya (Bulgaristan): 2 - 0

Vitoria Setubal (Portekiz) - Heerenveen (Hollanda): 0 - 3

Olympique Marseille (Fransa) - Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti): 1 - 0

Atvidabergs (İsveç) - Grasshoppers (İsviçre): 0 - 3

Rapid Bükreş (Romanya) - Nacional (Portekiz): 1 - 0

Trabzonspor (Türkiye) - Osasuna (İspanya): 2 - 2

Basel (İsviçre) - Rabotnicki (Makedonya): 6 - 2

West Ham United (İngiltere) - Palermo (İtalya): 0 - 1

Lokomotiv Sofya (Bulgaristan) - Feyenoord (Hollanda): 2 - 2

Ruzomberok (Slovakya) - Club Bruges (Belçika): 0 - 1

Sion (İsviçre) - Bayer Leverkusen (Almanya): 0 - 0

Partizan Belgrade (Sırbistan) - Groningen (Hollanda): 4 - 2

Xanthi (Yunanistan) - Dinamo Bükreş (Romanya): 3 - 4

Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) - Tottenham Hotspur (İngiltere): 0 - 1

IK Start (Norveç) - Ajax Amsterdam (Hollanda): 2 - 5

Artmedia Bratislava (Slovakya) - Espanyol (İspanya): 2 - 2

Wisla Krakow (Polonya) - Iraklis (Yunanistan): 0 - 1

Livorno (İtalya) - Pasching (Avusturya): 2 - 0

Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Auxerre (Fransa): 1 - 2.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious