UEFA'da 4. maçlar bu hafta oynanacak

UEFA'da 4. maçlar bu hafta oynanacak.97254
  • Giriş : 27.11.2006 / 00:00:00

UEFA Kupası'nda gruplarda 4. maçlar bu hafta oynanacak karşılaşmalarla tamamlanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Grubu'nda mücadele eden temcilemiz Beşiktaş, Belçika temsilcisi Club Brugge'u konuk ederken, H Grubu'nda mücadele eden Fenerbahçe ise İspanya deplasmanında Celta de Vigo'ya konuk olacak.
8 grupta 16 müsabakanın Avrupa'nın çeşitli kentlerinde yapılacağı UEFA Kupası gruplarındaki son puan durumları ve 4. maçların programı şöyle;

A Grubu:

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Glasgow Rangers 3 2 1 0 7 4 7 +3

Maccabi Haifa 3 2 0 1 4 3 6 +1

Livorno 2 0 1 1 3 4 1 -1

Partizan Belgrad 2 0 1 1 1 2 1 -1

Auxerre 2 0 1 1 3 5 1 - 2


A GRUBU 4. MAÇ PROGRAMI

29 Kasım Çarşamba

Partizan Belgrad (Sırbistan) - Auxerre (Fransa)

Livorno () - Maccabi Haifa (İsrail)

Glasgow Rangers (İskoçya) (Bay)


B Grubu:

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Tottenham 3 3 0 0 6 1 9 +5

Dinamo Bükreş 2 1 1 0 3 2 4 +1

Club Brugge 3 0 2 1 3 5 2 -2

Bayern Leverkusen 2 0 1 1 1 2 1 -1

Beşiktaş 2 0 0 2 1 4 0 -3


B GRUBU KALAN MAÇLAR

4. MAÇLAR 29 Kasım Çarşamba

Dinamo Bükreş - Bayern Leverkusen

Beşiktaş - Club Brugge

Tottenham (Bay)

5. MAÇLAR 14 AralıkPerşembe

Bayern Leverkusen - Beşiktaş

Tottenham - Dinamo Bükreş

Club Brugge (Bay)


C Grubu:

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

AZ Alkmaar 2 2 0 0 8 2 6 +6

Sevilla 2 1 1 0 2 0 4 +2

Liberec 3 1 1 1 4 5 4 -1

Braga 3 1 0 2 4 5 3 -1

Grasshoppers 2 0 0 2 3 9 0 -6


C GRUBU 4. MAÇ PROGRAMI

29 Kasım Çarşamba

AZ Alkmaar (Hollanda) - Liberec (Çek Cumhuriyeti)

Grasshoppers (İsviçre) - Sevilla (İspanya)

Braga (Portekiz) (Bay)


D Grubu:

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Parma 2 2 0 0 4 2 6 +2

Lens 2 1 1 0 4 2 4 +2

OB Odense 3 1 1 1 4 3 4 +1

Osasuna 2 0 1 1 1 3 1 -2

Heerenveen 3 0 1 2 1 4 1 -3


D GRUBU 4. MAÇ PROGRAMI

29 Kasım Çarşamba

Lens (Fransa) - Parma (İtalya)

Osasuna (İspanya) - OB Odense (Danimarka)

Heerenveen (Hollanda) (Bay)


E Grubu:

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Blackburn Rovers 3 2 1 0 5 1 7 +4

Nancy 2 1 1 0 4 3 4 +1

Feyenoord 2 0 2 0 1 1 2 0

Basel 3 0 2 1 3 6 2 -3

Wisla Krakow 2 0 0 2 2 4 0 -2


E GRUBU 4. MAÇ PROGRAMI

30 Kasım Perşembe

Wisla Krakow () - Basel (İsviçre)

Nancy (Fransa) - Feyenoord (Hollanda)

Blackburn Rovers (İngiltere) (Bay)


F Grubu:

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Espanyol 2 2 0 0 8 2 6 +6

Zulte-Waragem 3 2 0 1 9 8 6 +1

Ajax 2 1 1 0 3 0 4 +3

Sparta Prag 3 0 1 2 1 5 1 -4

Avusturya Wien 2 0 0 2 1 7 0 -6


F GRUBU 4. MAÇ PROGRAMI

30 Kasım Perşembe

Avusturya Wien (Avusturya) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)

Ajax (Hollanda) - Espanyol (İspanya)

Zulte Waragem (Belçika) (Bay)


G Grubu:

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Panathinaikos 2 2 0 0 3 0 6 +3

Hapoel Tel Aviv 3 1 1 1 6 6 4 0

Rapid Bükreş 3 0 3 0 3 3 3 0

Mlada Boleslav 2 0 1 1 1 2 1 -1

PSG 2 0 1 1 2 4 1 -2


G GRUBU 4. MAÇ PROGRAMI

30 Kasım Perşembe

Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) - PSG (Fransa)

Panathinaikos (Yunanistan) - Rapid Bükreş (Romanya)

Hapoel Tel-Aviv (İsrail) (Bay)


H Grubu:

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Newcastle United 3 3 0 0 4 1 9 +3

Fenerbahçe 2 1 0 1 3 1 3 +2

Palermo 3 1 0 2 2 5 3 -3

Celta de Vigo 2 0 1 1 2 3 1 -1

Eintracht Frankfurt 2 0 1 1 2 3 1 -1


H GRUBU 4. MAÇ PROGRAMI

30 Kasım Perşembe

Eintracht Frankfurt (Almanya) - Newcastle United (İngiltere)

Celta de Vigo (İspanya) - Fenerbahçe

Palermo (İtalya) (Bay)

5. MAÇLAR

13 ARALIK ÇARŞAMBA

Fenerbahçe - Eintracht Frankfurt (Almanya)

Palermo (İtalya) - Celta de Vigo (İspanya)

Newcastle United (İngiltere) (Bay)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious