UEFA'da 4. maçlar tamamlandı

UEFA'da 4. maçlar tamamlandı.97254
  • Giriş : 01.12.2006 / 00:00:00

UEFA Kupası'nda gruplarda 4. maçlar da dün ve bu gece oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, dün oynadığı Belçika temsilcisi Club Brugge maçını 2 - 1 kazanarak gruptan çıkma şansını son maça taşırken, H Grubu'nda mücadele eden Fenerbahçe ise İspanya deplasmanında Celta de Vigo'ya konuk oldu. Alex'le bir penaltıdan yararlanamayan temsilcimiz Fenerbahçe'nin Alex ve Appiah ile iki topu da direkten döndü.

8 grupta 16 müsabakanın Avrupa'nın çeşitli kentlerinde 2 günde yaptığı UEFA Kupası gruplarındaki oynanan maçların sonuçları, son puan durumları ve 5. maçların programı şöyle;


A GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

Auxerre (Fransa) - Glasgow Rangers (İskoçya): 2 - 2

Maccabi Haifa (İsrail) - Partizan Belgrad (Sırbistan): 1 - 0

Glasgow Rangers (İskoçya) - Maccabi Haifa (İsrail): 2 - 0

Partizan Belgrad (Sırbistan) - Livorno (İtalya): 1 - 1

Livorno (İtalya) - Glasgow Rangers (İskoçya): 2 - 3

Maccabi Haifa (İsrail) - Auxerre (Fransa): 3 - 1

Partizan Belgrad (Sırbistan) - Auxerre (Fransa): 1 - 4

Livorno (İtalya) - Maccabi Haifa (İsrail): 1 - 1


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Glasgow Rangers 3 2 1 0 7 4 7 +3

Maccabi Haifa 4 2 1 1 5 4 7 +1

Auxerre 3 1 1 1 7 6 4 +1

Livorno 3 0 2 1 4 5 2 -1

Partizan Belgrad 3 0 1 2 2 6 1 -4


5. MAÇLAR

14 Aralık Perşembe

Auxerre (Fransa) - Livorno (İtalya)

Partizan Belgrad (Sırbistan) - Glasgow Rangers

Maccabi Haifa (İsrail) (Bay)


B GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

Bayer Leverkusen (Almanya) - Tottenham (İngiltere): 0 - 1

Club Brugge (Belçika) - Dinamo Bükreş (Romanya): 1 - 1

Tottenham (İngiltere) - Club Brugge (Belçika): 3 - 1

Beşiktaş - Tottenham (İngiltere): 0 - 2

Dinamo Bükreş (Romanya) - Beşiktaş: 2 - 1

Club Brugge (Belçika) - Bayer Leverkusen (Almanya): 1 - 1

Beşiktaş - Club Brugge (Belçika): 2 - 1

Dinamo Bükreş (Romanya) - Bayer Leverkusen (Almanya): 2 - 1


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Tottenham 3 3 0 0 6 1 9 +5

Dinamo Bükreş 3 2 1 0 5 3 7 +2

Beşiktaş 3 1 0 2 3 5 3 -2

Club Brugge 4 0 2 2 4 7 2 -3

Bayer Leverkusen 3 0 1 2 2 4 1 -2


5. MAÇLAR

14 Aralık Perşembe

Bayer Leverkusen (Almanya) - Beşiktaş

Tottenham (İngiltere) - Dinamo Bükreş (Romanya)

Club Brugge (Bay)


C GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

Sevilla (İspanya) - Braga (Portekiz): 2 - 0

Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Grasshoppers (İsviçre): 4 - 1

Braga (Portekiz) - Liberec (Çek Cumhuriyeti): 4 - 0

Grasshoppers (İsviçre) - AZ Alkmaar (Hollanda): 2 - 5

Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Sevilla (İspanya): 0 - 0

AZ Alkmaar (Hollanda) - Braga (Portekiz): 3 - 0

AZ Alkmaar (Hollanda) - Liberec (Çek Cumhuriyeti): 2 - 2

Grasshoppers (İsviçre) - Sevilla (İspanya): 0 - 4


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

AZ Alkmaar 3 2 1 0 10 4 7 +6

Sevilla 3 2 1 0 6 0 7 +6

Liberec 4 1 2 1 6 7 5 -1

Braga 3 1 0 2 4 5 3 -1

Grasshoppers 3 0 0 3 3 13 0 -10


5. MAÇLAR

14 Aralık Perşembe

Braga (Portekiz) - Grasshoppers (İsviçre)

AZ Alkmaar (Hollanda) - Sevilla (İspanya)

Liberec (Çek Cumhuriyeti)



D GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

OB Odense (Danimarka) - Lens (Fransa): 1 - 1

Parma (İtalya) - Heerenveen (Hollanda): 2 - 1

Lens (Fransa) - Osasuna (İspanya): 3 - 1

OB Odense (Danimarka) - Parma (İtalya): 1 - 2

Heerenveen (Hollanda) - OB Odense (Danimarka): 0 - 2

Osasuna (İspanya) - Heerenveen (Hollanda): 0 - 0

Lens (Fransa) - Parma (İtalya): 1 - 2

Osasuna (İspanya) - OB Odense (Danimarka): 3 - 1


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Parma 3 3 0 0 6 3 9 +3

Lens 3 1 1 1 5 4 4 +1

OB Odense 4 1 1 2 5 6 4 +1

Osasuna 3 1 1 1 4 4 4 0

Heerenveen 3 0 1 2 1 4 1 -3


5. MAÇLAR

14 Aralık Perşembe

Heerenveen (Hollanda) - Lens (Fransa) -

Parma (İtalya) - Osasuna (İspanya)

OB Odense (Danimarka) (Bay)


E GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

Basel (İsviçre) - Nancy (Fransa): 2 - 2

Feyenoord (Hollanda) - Blackburn Rovers (İngiltere): 0 - 0

Blackburn Rovers (İngiltere) - Basel (İsviçre): 3 - 0

Nancy (Fransa) - Wisla Krakow (Polonya): 2 - 1

Basel (İsviçre) - Feyenoord (Hollanda): 1 - 1

Wisla Krakow (Polonya) - Blackburn Rovers (İngiltere): 1 - 2

Wisla Krakow (Polonya) - Basel (İsviçre): 3 - 1

Nancy (Fransa) - Feyenoord (Hollanda): 3 - 0


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Blackburn Rovers 3 2 1 0 5 1 7 +4

Nancy 3 2 1 0 7 3 7 +4

Wisla Krakow 3 1 0 2 5 5 3 0

Feyenoord 3 0 2 1 1 4 2 -3

Basel 4 0 2 2 4 9 2 -5


5. MAÇLAR

13 Aralık Çarşamba

Feyenoord (Hollanda) - Wisla Krakow (Polonya)

Blackburn Rovers (İngiltere) - Nancy (Fransa)

Basel (İsviçre) (Bay)


F GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

Espanyol (İspanya) - Zulte Waregem (Belçika): 6 - 2

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Ajax (Hollanda): 0 - 0

Ajax (Hollanda) - Avusturya Wien (Avusturya): 3 - 0

Zulte Waregem (Belçika) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti): 3 - 1

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Espanyol (İspanya): 0 - 2

Avusturya Wien (Avusturya) - Zulte Waregem (Belçika): 1 - 4

Avusturya Wien (Avusturya) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti): 0 - 1

Ajax (Hollanda) - Espanyol (İspanya): 0 - 2


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Espanyol 3 3 0 0 10 2 9 +8

Zulte-Waragem 3 2 0 1 9 8 6 +1

Ajax 3 1 1 1 3 2 4 +1

Sparta Prag 4 1 1 2 2 5 4 -3

Avusturya Wien 3 0 0 3 1 8 0 -7


5. MAÇLAR

13 Aralık Çarşamba

Espanyol (İspanya) - Avusturya Wien (Avusturya)

Zulte Waragem (Belçika) - Ajax (Hollanda)

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) (Bay)


G GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

PSG (Fransa) - Hapoel Tel-Aviv (İsrail): 2 - 4

Rapid Bükreş (Romanya) - Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti): 1 - 1

Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) - Panathinaikos (Yunanistan): 0 - 1

Hapoel Tel-Aviv (İsrail) - Rapid Bükreş (Romanya): 2 - 2

Rapid Bükreş (Romanya) - PSG (Fransa): 0 - 0

Panathinaikos (Yunanistan) - Hapoel Tel-Aviv (İsrail): 2 - 0

Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) - PSG (Fransa): 0 - 0

Panathinaikos (Yunanistan) - Rapid Bükreş (Romanya): 0 - 0


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Panathinaikos 3 2 1 0 3 0 7 +3

Hapoel Tel Aviv 3 1 1 1 6 6 4 0

Rapid Bükreş 4 0 4 0 3 3 4 0

Mlada Boleslav 3 0 2 1 1 2 2 -1

PSG 3 0 2 1 2 4 2 -2


5. MAÇLAR

13 Aralık Çarşamba

Hapoel Tel-Aviv (İsrail) - Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti)

PSG (Fransa) - Panathinaikos (Yunanistan)

Rapid Bükreş (Romanya) (Bay)


H GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

Newcastle United (İngiltere) - Celta de Vigo (İspanya): 2 - 1

Celta de Vigo (İspanya) - Eintracht Frankfurt (Almanya): 1 - 1

Newcastle United (İngiltere) - Fenerbahçe: 1 - 0

Fenerbahçe - Palermo (İtalya): 3 - 0

Palermo (İtalya) - Newcastle United (İngiltere): 0 - 1

Eintracht Frankfurt (Almanya) - Palermo (İtalya): 1 - 2

Celta de Vigo (İspanya) - Fenerbahçe: 1 - 0

Eintracht Frankfurt (Almanya) - Newcastle United (İngiltere): 0 - 0


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Newcastle United 4 3 1 0 4 1 10 +3

Celta de Vigo 3 1 1 1 3 3 4 0

Fenerbahçe 3 1 0 2 3 2 3 +1

Palermo 3 1 0 2 2 5 3 -3

Eintracht Frankfurt 3 0 2 1 2 3 2 -1


5. MAÇLAR

13 Aralık Çarşamba

Fenerbahçe - Eintracht Frankfurt (Almanya)

Palermo (İtalya) - Celta de Vigo (İspanya)

Newcastle United (İngiltere) (Bay).

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious