Uğur, kötü sonu farketmiş

Uğur, kötü sonu farketmiş.31173
  • Giriş : 20.02.2008 / 10:14:00

Galatasaraylı futbolcu, Konya maçından önce ısınırken, arkadaşlarına buzlu zemini gösterip, "Bugün burada ayağım kırılır" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Karşılaşmada sakatlanan genç oyuncunun sağ diz kapağında kırık olduğu ortaya çıktı. Uğur Uçar bugün ameliyat masasına yatacak.

Konyaspor deplasmanında sağ diz kapağında kırık oluşan ve bugün ameliyat masasına yatacak olan Galatasaraylı Uğur Uçar talihsizliğine yanıyor. Yaşadığı sakatlık yüzünden büyük üzüntü içinde olan genç yıldız, maçtan önce ısınırken buzlu zemini göstererek arkadaşlarına, "Bugün burada ayağım kırılır" dediğini ve bu tahmininin gerçekleştiğini söyledi.

'Ayakta duramıyorsunuz'

Sarı-kırmızılı futbolcu, "Keşke Leverkusen maçını oynayıp öyle sakatlansaydım. Bu maçta oynamayı çok istiyordum. Ayrıca hedefim iyi bir sezon geçirerek Milli Takım'a gidebilmekti. Bu sakatlık bütün planlarımı alt üst etti. Ama buna da şükür. Futbol hayatım da bitebilirdi" diye konuştu.

Uğur, geçen hafta birçok maçın oynatılmasının yanlış olduğuna da değinerek, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Böyle zeminlerde bırakın Futbol oynamayı, yürümekte bile zorluk çekiyorsunuz. Rakiple nasıl mücadele edeceğinizden çok, ayakta durmaya çalışıyorsunuz. Böyle sert zeminde Futbol oynatmak doğru değil. Bugün ben, yarın bir başka sakatlanabilir. Futbolcunun hayatını kimsenin riske etmeye hakkı yok."

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious