Uğur Boral undan kaçtı

Uğur Boral undan kaçtı.15517
  • Giriş : 16.04.2008 / 20:52:00

Fenerbahçe, Denizlispor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Doğum günü olan Uğur Boral arkadaşlarının Brezilya usulü kutlamasından yırttı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Teknik direktör Zico yönetiminde, Samandıra'daki tesislerde yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda, sarı-lacivertliler ısınma ve koordinasyonun ardından, dayanıklılık çalışmaları yaptı. Hücum organizasyonu ve şut çalışmalarının ardından yarı sahada çift kale maçla antrenman tamamlandı.

Brezilya'da bulunan Roberto Carlos ile izinli olan Lugano'nun katılmadığı antrenmanda, tesislerde kendi programları dahilinde çalışan Deniz ve Semih de yer almadı.

Çift kale maçın son bölümünde kasıklarına top gelen kaleci Volkan Demirel, bir süre yerde acıyla kıvrandıktan sonra sağlık ekibinin müdahalesiyle antrenmanı tamamlayamadan tesislere girdi.

YÖNETİM KURULU SAMANDIRA'YA ÇIKARMA YAPTI

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu, bu akşamki antrenmanda Samandıra'ya adeta çıkarma yaptı.

Antrenman öncesinde tesislere gelen kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler, toplantının ardından bir süre sahada antrenmanı izledi.

Yıldırım'a, yöneticiler Ali Koç, Murat Özaydınlı, Mahmut Uslu, Ömer Temelli, Şekip Mosturoğlu, Neşet Yalçın ve Ali Yıldırım eşlik etti.

Antrenman izledikleri sırada başkan Yıldırım'ın, bir süre kulüp doktoru Piyer Arzuman ile konuşması da dikkat çekti.

UĞUR BORAL, BREZİLYA USULÜ KUTLAMADAN KURTULDU

Doğum günü nedeniyle dün Brezilya usulü kutlamadan kurtulan Uğur, bugün de çalışma sonunda hızlı davranarak un ve yumurtalı kutlamadan kurtuldu.

Antrenman sonunda futbolcuların un ve yumurtalarla üzerine geldiğini gören Uğur, hızlı bir şekilde kaçarak uzaklaştı. Saha içinde yaşanan kovalamayı Uğur kazandı.

Fenerbahçe, Denizlispor maçının hazırlıklarını yarın basına kapalı antrenmanla sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious