Uğur Dündar bunu da görecek mi?

Uğur Dündar bunu da görecek mi?.18188
  • Giriş : 08.10.2008 / 03:15:00
  • Güncelleme : 07.10.2008 / 23:51:37

15 şehitin verildiği gün düğünü olan AKP'li vekili ağır eleştiren Uğur Dündar, Mehmetçik çatışırken golf oyanayan Org. Babaoğlu’nu görecek mi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Aktütün Karakolu baskınında 15 askerin şehit olduğu günde AK Parti Milletvekili Hasan Kara'nın oğluna sünnet düğünü yapması yoğun eleştirilere neden olurken, bunun benzeri bir olayın da Genelkurmay'ın en üst düzey komutanlarından biri tarafından gerçekleştirildiği ortaya çıktı.

Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Aydoğan Babaoğlu'nun, Aktütün Karakolu'na yapılan saldırı günü, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek beldesinde düzenlenen Golf Turnuvası'nda golf oynamaya devam ettiği belirtildi.

15 askerin şehit olduğu günde, AK Parti Milletvekili Hasan Kara'nın daha önce planlanan oğlunun sünnet düğününü iptal etmeyip bir de böyle oynaması çok eleştirildi.

Dün AK Parti milletvekilinin oğluna düzenlediği sünnet düğününü gün boyunca haber yapan ve eleştiren bazı basın organlarının bu benzer örnek karşısında takınacağı tutum merak konusu oldu.

UĞUR DÜNDAR HABER BÜLTENİNİ BUNA AYIRMIŞTI

Star haberi sunan Gazeteci yazar Uğur Dündar nerdeyse tüm haber bültenini AK Parti milletvekilinin sünnet düğününe ayırırken, haberin sonunda da aynen şu cümleleri kullanmıştı.

"Her ne kadar kahramanlık türküsü ve mevlüt de okutulsa bunun adı sünnet düğünü. Yüreklerimizin kan ağladığı böyle bir günde düğün yapılması... Pes doğrusu..."

Şimdi Uğur Dündar'ın bu akşamki haber bülteninde, Hava Kuvvetleri Komutanı Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Aydoğan Babaoğlu, Aktütün Karakolu'nun basıldığı gün Antalya'da golf oynuyordu. İddialara göre 16 saat çatışan Mehmetçik'e hava desteği Org. Babaoğlu'na ulaşılamalıdğı için sağlanamadı.

Orgeneral Aydoğan Babaoğlu'nun, karakola saldırı düzenlendiği gün golf oynamaya devam etmesi karşısında ta kınacağı tutum ve bunu haber bültenine taşıyıp taşımayacağı merak ediliyor.

TIMETURK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*