Ülkede turizm varsa bu Anavatan'ın eseri

  • Giriş : 28.05.2006 / 00:00:00

Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, dünya turizminde Türkiye varsa bunun altında tek bir imza olduğunu onun da Anavatan Partisi olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bazılarının turizmi turistlerin lay lay lom ettiği bir şey zannettiğini iddia eden Mumcu; turizmin büyük bir ekonomi olduğunu, turizmin değerini iyi bilmek gerektiğini ifade etti.

Turizmde ne varsa Anavatan vizyonunun eseri olduğunu belirten Mumcu, Özal'dan bayrağı kendisinin aldığını belirtererek, bir elinde Türk bayrağı bir elinde de Anavatan bayrağı olmak üzere milletinin önünde koşmaya azmettiğini kaydetti.

Mumcu, kendilerini taklit etmeye çalışanlar olduğunu söyleyerek, taklitle bir yere varılamayacağını mayanın tutmadığını, taşıma suyla bir yere varılamayacağını ileri sürdü. Milletin Özal'dan sonra bu iktidarı da çok büyük yetkilerle ülkeyi emanet ettiğini belirten Mumcu, ancak onların bu emaneti oyuncak ettiğini söyledi.

Mumcu, şunları ifade etti: "Muhafazakarız demokratız diyorlar. Ben size söyleyeyim bunlar muhafazakar falan değil, bunlar tamahkar. Bu tamahkarlıkları yüzündende bir iş başaramıyorlar. Varsa yoksa almak, satmak, çalmak, çırpmak tüccar siyaset dedikleri şey bu. Eser kazandırmak vizyon kazandırmak iş yapmak o bizim işimiz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious