Ülkerspor - Efes Pilsen maç sonrası...

  • Giriş : 06.05.2006 / 00:00:00

Ülkerspor Antrenörü Murat Özyer, 71 - 69 galip geldikleri Efes Pilsen maçının ardından yaptığı açıklamada, zorlu bir mücadelenin ardından Ligi ilk sırada bitirdikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Murat, karşılaşmada tüm oyuncularının ellerinden gelen gayreti gösterdiğini belirterek," Efes Pilsen'i mağlup ederek ligi 1. sırada tamamladık. Oldukça zorlu bir karşılaşmaydı. Bugün tüm oyuncularımız ellerinden gelen gayreti gösterdiler. Uzatmada da olsa galip geldiğimiz için mutluyuz. Artık hedefimiz play offlar . İlk turda Galatasaray ile karşılaşacağız. Onların da gücünü biliyoruz. Zorlu maçlar bizi bekliyor." diye konuştu.

Efes Pilsen Antrenörü Oktay Mahmuti de Ülkerspor'a mağlup oldukları için üzgün olduklarını belirterek,"Play off maçları başlayacak, onlara konsantre olmamız gerekiyor. İstediklerimizi tam anlamıyla yapamadık" dedi.

Ülkerspor Kulübü Başkanı Ali Doğan da galibiyetten dolayı basketbolcularını kutlayarak,"Bu sezon basketbola yatırımlar yaptık. Sponsor olduğumuz kulüpler var. Play - off'ta Galatasaray ile karşılaşacağız. Ülker grubu Basketbol yatırımlarıyla ligimize renk katmıştır." açıklamasında bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious