Ülkü Ocakları'ndan şehitlere mevlid

Ülkü Ocakları'ndan şehitlere mevlid.15557
  • Giriş : 13.10.2008 / 20:28:00

Ülkü Ocakları Denizli Şubesi tarafından şehitler anısına Delikliçınar Yeni Cami'de Kuran-ı Kerim ve mevlid okutulurken, vatandaşlara da helva ikram edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli il ve merkez ilçe yöneticileri ile Ülkü Ocakları Denizli Şubesi yöneticilerinin de katıldığı vülkücü ve çok sayıda vatandaş katıldığı mevlidin ardından vatandaşlara helva dağıtıldı.

Ülkü Ocakları Denizli Şube Başkanı Hakan Cengiz, tüm şehitleri rahmet ve minnetle andıklarını belirterek, "Devletimizin bağımsızlığı, aziz milletimizin bütünlüğü uğruna hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan kahraman Mehmetçiğimize yönelik saldırıları eshef ve şiddetle kınamaktayız. Türk Milleti'nin birliğini ve toprak bütünlüğünü hedef alan bu hain saldırı, aziz milletimize karşı yapılan açık bir meydan okumadır. Ancak kanlı terör örgütü ve onların destekçileri bilmelidir ki, bu alçak saldırı milli birliğimize zarar veremeyecek, aksine aziz milletimizin birbirine kenetlenmesini sağlayacaktır.Türkiye Cumhuriyeti büyük bir devlettir. Türk Milleti'nin, devletine ve silahlı kuvvetlerine olan güveni tamdır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nden beklenen de büyük devlet olmanın gereğini yerine getirmesi ve milletinin güvenliği, huzuru ve menfaati için her türlü uluslararası tepkiyi göğüsleyip gereken adımları atmak, akan şehit kanını durdurmaktır" dedi.

Türk Milleti'nin, son günlerde teröre verdiği kayıplardan dolayı derin bir acıya gömüldüğünü belirten Cengiz, "Ancak bu acıyla sağduyuyu elden bırakmamalı, Türkiye'yi bir kardeş kavgasına sürüklemeyi amaçlayan hain odakların tahriklerine kapılmamalıdır. Aziz milletimiz ve ülkücü gençlik provokasyonlara karşı uyanık olmalı ve itidalini muhafaza etmelidir" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*