Ülkü Ocakları'ndan sprey boya uyarısı

Ülkü Ocakları'ndan sprey boya uyarısı.6837
  • Giriş : 22.10.2008 / 20:18:00

Ülkü Ocakları Şube Başkanı Hakan Cengiz, son günlerde Denizli'de sprey boya ile duvarlara ve siyasi partilerin kapılarına çizilen provake edici yazılarla hiç bir ilgilerinin olmadığını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ocak binasında bir basın toplantısı düzenleyen Cengiz, ülkücüleri bir takım provokasyonlarla oyuna çekmek isteyenlerin bulunduğunu öne sürerek, bu tür hareketleri yapanların amaçlarına ulaşamayacaklarını söyledi.

Ocak Başkanı, "Ülkemizin içersinde bulunduğu kargaşa ortamından yararlanmak isteyen bazı güçler Denizli'de de baş göstermeye başlamıştır. Sprey boya ile duvarlara bazı siyasi partilerin kapılarına yazılan yazıların Denizli Ülkü ocaklarıyla hiçbir alakası yoktur. Bunu herkim hangi amaca ve kişilere hizmet ediyorlarsa başarılı olamayacaktır. Bunu yapan şahısların bir an önce tespit edilmesini ve cezalarının verilmesini istiyoruz." dedi.

Türkiye'deki birlik ve beraberlik ortamından çıkartmayı ve kargaşa ortamına sürüklenmek istendiğine dikkat çeken Cengiz, "Bunu da ülkücü hareketi kullanarak yapmaya çalışmaktadır. Tekrar belirtmek isterim ki ülkücü hareket bu tür oyunlara gelmeyecektir. Bu yazıların ülkücü hareketle hiçbir alakası yoktur." ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*