'Ülkücüler keneden korkmaz'

'Ülkücüler keneden korkmaz'.25258
  • Giriş : 29.06.2008 / 19:47:00
  • Güncelleme : 29.06.2008 / 18:56:17

Erciyes Kurultayı'nın kene korkusu yüzünden yapılmadığı iddialarına MHP'den anında yanıt geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Süleyman Korkmaz, her yıl Erciyes Tekir Yaylası"nda düzenlenen Zafer Kurultayı"nın "Kene" nedeniyle iptal edilmediğini belirterek, “Ülkücüler keneden korkmaz” dedi. Korkmaz, kurultayı amacına ulaştığı için yapmayacaklarını söyledi.

MHP İl Başkanı Süleyman Korkmaz, 2 bin 250 rakımlı Erciyes Tekir Yaylası"nda her yıl düzenlenen Zafer Kurultayı"nın kene korkusu nedeniyle değil amacına ulaştığı için yapılmayacağını söyledi. Korkmaz, “17 tane Türk devleti adına her yıl kurultay düzenledik. En sonuncusunu da geçen yıl yaptık. Bundan sonra da Kurultayı yapmama kararı aldık” dedi. Ülkücüler keneden korkmaz. Galiba keneden rant elde etmek isteyenlerin hesabı var. İleride İl başkanlığı olarak kurultay benzeri bir etkinlik yapmayı düşünüyoruz. Şu anda Kurultay"ın amacına ulaştığını düşünüyoruz” diye konuştu.
Tarım Müdür Vekili Aydın Çalışkan, Tekir Yaylası"ndaki küçükbaş hayvanların keneye karşı ilaçlandığını ifade ederek, “Hisarcık Belediyesi ile yaptığımız çalışmada hayvan sahiplerine ücretsiz kene ilacı da dağıttık” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious