Ultraslan'dan yönetime protesto

  • Giriş : 10.03.2007 / 00:00:00

Galatasaray'ın en etkili taraftar grubu Ultraslan, yarın oynanacak Trabzonspor maçında yönetimi protesto etmeye hazırlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ultraslan Grubu, internet sitesinden bir duyuru yayınlayarak, taraftarları, Trabzonspor maçının ilk 5 dakikasında protesto etmeye çağırdı. Duyuruda, bir süredir kulüpte onaylamadıkları gelişmeler olduğu vurgulanarak, şöyle denildi:

''Bu gelişmeler yönetimden kulübeye, tribünlerden sahaya kadar geniş bir alanı olumsuz etkilemektedir. Uzunca bir süredir bu durumu sabırla ve sessizce izlemeye çalıştık. Bu sessiz izlemenin artık bir yarar getirmediğini görmekten de üzüntü duymaktayız.

Artık izlemeden, müdahil olma aşamasına geçmenin, haklı tepkimizi hissettirmenin zamanının geldiğine inanıyoruz. Protestomuzu Galatasaraylılığa yakışır bir şekilde sizlerin de yardımıyla yapmak istiyoruz.

Pazar günü karşılaşmanın ilk 5 dakikasında bu haklı tepkimizi göstererek, taraftar olduğumuzu, bizden beklenen pasif izleyici profiline girmeyeceğimizi, Galatasarayımıza zarar veren kim olursa olsun karşısında duracağımızı göstermek istiyoruz.''

Taraftar duyurusunda ayrıca, protestonun saat 19.05 itibariyle sona ereceği ve bu andan sonra takımı çılgınca bir şekilde destekleyecekleri belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious