Uluç: 'Gerets gidiyor, yerli geliyor'

  • Giriş : 05.12.2006 / 00:00:00

Galatasaraylı Hıncal Uluç Galatasaray Teknik Direktörü Gerets'in biletinin kesildiğini iddia etti. Uluç'a göre Cimbom'un yeni çalıştırıcı yerli olacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hıncal Uluç'tan şok bir iddia: Gerets ikinci yarıda kesin gönderiliyor.

Hıncal Uluç, 90 dakika programında ilginç bir iddia ortaya attı Uluç Galatasaray'ın Gerets'i ikinci yarıda göndereceğini iddia ederek şunları söyledi:

Galatasaray'da Gerets'in işi bitti. İkinci yarıya Galatasaray Geretssiz çıkacak. Özhan Canay'dın şampiyon olmuş takımın hocası değişmez diye bir fobisi vardı. Ancak fark 7'ye çıkınca artık bu fobinin geçerliliği kalmadı. Çünkü Avrupa'da Gerets Galatasaray'ı yerle bir etti. Fenerle puan farkı 7'ye çıktı. Bunu bilgilerime dayanarak söylüyorum. Gerets ikinci yarıda gönderilecek. Burası kesin. Ama yerine kimin geleceği henüz kesinleşmedi. Muhtemelen yerli hoca olacaktır.

FENERBAHÇE'DEN 3 OYUNCU ATILMALIYDI

Derbi maçını yorumlayan Hıncal Uluç hakemin Fenerbahçe'den 3 oyuncuyu atması gerektiğini iddia etti Uluç 'Alex Lugano ve deniz kırmızı kartla oyundan atılmalıydı. Sondakikadaki pozisyon ise açık penaltıydı. Hakemin o pozisyonu görmeme gibi bir durumu olamaz. Hakem açıkça penaltıyı vermedi' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious