Uluç: Polat şapa oturdu

Uluç: Polat şapa oturdu.11894
  • Giriş : 04.06.2008 / 21:47:00

Ortalık karışacak gibi... Spor yazarı Hıncal Uluç, Adnan Polat'ı sert sözlerle eleştirdi. Bakalım Polat bu sözlere ne diyecek?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Spor yazarı Hıncal Uluç, Fotomaç'taki köşesinde Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ı sert sözlerle eleştirdi.

İşte Uluç'un yazısı...

Adnan Polat komik duruma düştü. Bütün dünya Adnan Polat'a gülüyor şimdi. Sen Hakan Şükür'ü temizlemek için elinden geleni yap, temizleyemeyince ısıramadığın eli öpmeye kalk. Böyle bir şey yok. Ben Adnan Polat'ı tanıyamıyorum.

KALLİ'YE O LİSTEYİ VERDİN Mİ?

Kalli'ye verdiği listeyi gündeme alan Uluç, Kalli'ye o listeyi verdi mi Adnan, 'En başta Hakan'ı temizleyeceksin' diye. Bab- Ali'deki bütün dostlarına, arkadaşlarına, 'Ben bunu ara transferde göndereceğim, yok edeceğim, sileceğim; siz onu yıpratmaya başlayın. İşimi kolaylayın' diye talimat verdi mi, vermedi mi? diye sordu.

ADNAN POLAT ŞAPA OTURDU

Uluç, Polat'ın, Hakan Şükür ve Hasan Şaş'ın takımın başına geçip Galatasaray'ı şampiyon yapınca şapa oturduğunu yazdı.

Sözlerini şöyle sürdürdü, "Masaya yumruğunu vurup, 'Ey arkadaşlar, Hakan şampiyon Galatasaray'ın kaptanıdır. Onu kimseye yedirmem' diyeceğine, sessiz sedasız bıyık altından gülerek seyredeceksin, ondan sonra baktın ki Hakan Şükür seni aşıyor 'Heykelini dikeceğim, okula adını vereceğim, onu vereceğim, bunu vereceğim' diyeceksin. Geçiniz."

HAKAN KABUL EDERSE ADAM DEĞİL

Şu son yaptığı açıklamalar Adnan Polat'ı bitirmiştir. Hakan Şükür söylediklerinin bir tekini kabul ederse adam değil. Adnan Polat'ı muhatap kabul ederse adam değil. Galatasaray başkanlığını ayağa düşürdü Adnan Polat. Ne Hakan'ı savunabildi, ne kendi itibarını savunabildi. Yüzüne gözüne bulaştırdı her şeyi.

İSTİFA ÇAĞRISI

Uluç yazısında Polat'a bir de istifa çağrısı yaptı, "Adnan Polat'ın yapacağı bir tek onurlu hareket var; istifa etmek. 'Ben bu kulübü yönetemeyeceğimi anladım arkadaşlar. Arka arkaya büyük yanlışlar yaptım.'

KALLİ'NİN AÇIKLAMASINI TEKZİP EDEMEDİ

Kalli'nin açıklamaları Tokat gibi geldi Adnan Polat'ın suratına. Tekzip edemedi dikkat edin. 'Böyle bir şey yapmadım' diyemedi. 'At bunu' dediği adamı şimdi göklere çıkartıyor. Sen, herkesi kör, alemi sersem mi sanıyorsun Adnan kardeşim!.. Bu nasıl Galatasaraylılık!.. Galatasaray bu kadar ayağa düşer mi? İnanamıyorum, vallahi inanamıyorum. Açık söylüyorum: 'Galatasaraylıyım' demeye utanır oldum ben, Hıncal Uluç olarak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious