'Ulusal Girişimcilik Kongresi' yarın başlıyor

  • Giriş : 02.05.2006 / 00:00:00

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından bu yıl 4'ncüsü düzenlenen, 9 oturumdan oluşan ve 30'un üzerinde konuşmacının katılacağı ''Ulusal Girişimcilik Kongresi'' yarın başlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

BTSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, 3-4 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek kongreye,Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Oğuz Satıcı ve Uluslararası Yatırımcılar Derneği Genel Sekreteri Mustaf Alper'in yanı sıra alanında başarılı olmuş çok sayıda kişi katılacak.

ABD'nin İstanbul Başkonsolosu Deborah K. Jones, Almanya'nın Hessen Eyaleti Kalkınma Ajansı Direktörü Dr. Dieter Kreuziger ve Stuttgart Esnaf ve Sanatkarlar Odası Avrupa Bilgi Merkezi Direktörü Gabriele Hanisch de kongrenin yabancı konukları arasında yer alıyor.

Kongrede, ''Girişim ve Rekabet'' ana teması altında gerçekleştirilecek oturumlarda, ''Girişim ve Küresel Rekabet'', ''Girişim ve Rekabette Markalaşma'', ''Girişim ve Yabancı Yatırımcı Gözüyle Türkiye'', ''Girişim ve Rekabette Başarılı Olmanın Sırları: Başarı Öyküleri'', ''Girişim ve AB: Küresel Rekabette Avrupa Birliği Sürecinin Etkileri'', ''Girişim ve Yakın Geleceğin Savaş Alanı: Gelişen Ekonomilerle Rekabet'' konuları ele alınacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious