Ulusoy, başkanlığa aday mı?

Ulusoy, başkanlığa aday mı?.8867
  • Giriş : 29.02.2008 / 17:32:00

Futbol Federasyonu'nun eski başkanı Haluk Ulusoy, bir gazetede, “Galatasaray'ın borcunu 24 saatte öderim” başlığıyla, şahsına atfen yayınlanan röportajla ilgili bir açıklama yaptı. Ulusoy aday mı?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ulusoy, yaptığı yazılı açıklamada, 9 yılı aşkın bir süre federasyon başkanı olarak Türk futboluna hizmet verdiğini ve tüm Futbol takımlarına eşit mesafede durduğunu belirterek, “Asla tarafsızlık ilkemden ödün vermediğim, spor kamuoyu tarafından bilinmektedir. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de başarısı için emek sarf edeceğim tek formanın 'Ay-yıldızlı Milli Takım Forması' olacağı bilinmelidir” dedi.

Bir gazetede, “Galatasaray'ın borcunu 24 saatte öderim” başlığıyla, şahsına atfen yayınlanan röportajın bütünüyle hayal ürünü olduğunu kaydeden Haluk Ulusoy, açıklamasında, “Söz konusu gazetenin yazarlarıyla böyle bir söyleşi yapmadığım gibi, röportajın içinde yer alan söylemlerin hiçbiri bana ait değildir. Söz konusu hayali röportaj için yasal cevap ve düzeltme hakkımı kullanacağım” ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious