Ulusoy, Canaydın ve Aydın'la görüştü

  • Giriş : 22.12.2006 / 00:00:00

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy gece saatlerinde Kulüpler Birliği ve Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın ile Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın tarafından ziyaret edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

UEFA Başkanlık seçimlerinde Şenes Erzik için kulis çalışmaları yaptığından yurt dışında bulunan ve bugün öğle saatlerinde Türkiye'ye gelen Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'u Federasyonun Levent'teki binasında ziyaret eden Kulüpler :irliği Vakfı ve Galatasaray Kuyübü Başkanı Özhan Canaydın, Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın, Ankaraspor Onursal Başkanı Melih Gökçek ile Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin adına birer temsilcinin bulunduğu görüşme yaklaşık olarak 23.30'a kadar sürdü. Görüşmede Futbol Federasyonu eski yönetim kurulu üyelerinden Ata Aksu da hazır bulundu. Taraflar çıkışta herhangi bir açıklama yapmadılar.

Toplantıda Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin'in Futbol Federasyonu'nu Genel Kurula davetiyle ilgili gelişmelerin görüşüldüğü ve fikir alışverişinde bulundukları öğrenildi. Canaydın ve Aydın basın mensuplarının ısrarlı taleplerine rağmen açıklama yapmazken, Kulüpler Birliği Vakfı'nın Başkan Özhan Canaydın'ın talebiyle önümüzdeki cumartesi günü İstanbul'da toplantı yaparak, durum değerlendirmesine gideceği ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious