Ulusoy: Baykal kutladı, Başbakan aramadı

  • Giriş : 25.03.2007 / 00:00:00

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Yunanistan maçından sonra Baykal'ın kendisini tebrik ettiğini; ancak Erdoğan'ın ise kendisini aramadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

A Milli Takım'ın Frankfurt'un Commerzbank Arena Stadı'nın yanındaki küçük sahada yaptığı antrenmandan önce gazetecilerle sohbet eden Ulusoy, en büyük amacının Türkiye'nin başarısı olduğunu ifade ederek, "Bu kurumun başında ben varım. Alınan zaferlerde az veya çok benim de katkım var. Maçtan sonra hemen Deniz Baykal aradı. Milli Takımın kazandığı başarıdan dolayı beni tebrik etti. Başbakanımızın da aramasını beklerdim." dedi.

Yunanistan'ı farklı yeneceklerini önceden tahmin ettiğini ifade eden Ulusoy, "Yakın dostlarıma sorabilirsiniz. Daha maç oynanmadan farklı kazanacağımızı söyledim. Allah da dualarımı kabul etti. Yunanistan'la benim başkan olmadığım dönemde iki kez karşılaşmıştık. İkisinde de berabere kaldık. Bu yüzden Yunanistan'la karşılaşmayı çok istemiştim." açıklamasını yaptı.

Yunanistan ve Norveç maçlarıyla ilgili henüz bir pirim belirlemediklerini söyleyen Başkan Ulusoy, konuşmasını şöyle tamamladı: "Bu iki maçtan önce Fatih Terim Hocamızla prim konusunda görüştük. Ancak hocamız primi bu iki maçtan sonra belirlememizin doğru olacağını söyledi. Çünkü açıklanacak prim oyuncuları rahatsız edebilirdi. Bu yüzden Norveç maçından sonra primler belli olacak."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious