Ulusoy'dan jet yanıt

Ulusoy'dan jet yanıt .12083
  • Giriş : 19.09.2007 / 11:22:00

Demirören'in, 'Herkes ayağını denk alacak' ifadesine TFF'nin cevabı gecikmedi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

‘Düzeysiz, tutarsız’
Yıldırım Demirören’in, Ankaraspor maçının ardından yaptığı, “Futbol Federasyonu ayağını denk alacak. Masaya yumruğumuzu vurursak, altından kalkamazlar'' sözlerine Haluk Ulusoy’dan cevap geldi. Federasyon Başkanı, “Sezonun ilk haftasından başlamak üzere, bazı kulüp başkanlarının düzeysiz, tutarsız, mesnetsiz açıklamaları, Futbol ortamını gerginleştirmektedir'' ifadesini kullandı. Ulusoy’un hedefinde Trabzon Başkanı Nuri Albayrak ile Konya Başkanı Ahmet Şan da vardı.

‘Hadlerine değil!’
Ulusoy, şöyle devam etti: “Bir kulüp başkanının çıkıp diyet istemeye kalktığı, bir diğerinin yumruğu indirdikleri takdirde kimsenin bunun altından kalkamayacağından söz ettiği, bir başkasının da bu sezon kendilerinin kurban seçildiğini belirttiği maksadını aşan bu açıklamalar, rahatsız edici bir boyuta ulaşmıştır. Federasyonumuzun kimseye verilecek bir hesabı olmadığı gibi, hiçbir kişi ya da kuruma diyet borcu yoktur. Bu sözler hiçbir kulübün haddi değildir.''

Başvurudanvazgeçildi
Ulusoy bu açıklamaları yaparken, Beşiktaş Yönetimi, Nobre’nin Ankaraspor maçında sayılmayan golü için Federasyon’a itiraz etme hazırlığını durdurdu. Maçın tekrarı için 4 ve 5. maddeleri inceleyen Hukuk Kurulu, lehte karar alınmasının mümkün olmadığına hükmedince, itirazdan vazgeçildi.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious