Ulusoy'dan Sezer'e teşekkür

  • Giriş : 30.03.2007 / 00:00:00

Ulusoy, Sezer'e Milli Takımımızın başarılarından dolayı kendisine gönderdiği kutlama telgrafı nedeniyle bir teşekkür mektubu yazdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ulusoy mektubunda, "A Milli Takımımızın başarısı sonrası gönderdiğiniz kutlama mesajıyla bizleri onurlandırdınız. Takdirlerinize mazhar olmanın verdiği yüksek moral, bundan sonrasında da Türk futboluna hizmet eden yönetici, teknik adam ve futbolcularımıza en büyük motivasyonu sağlayacaktır. Ülkemizin uluslararası platformda saygınlık ve prestijini en yükseklerde tutmak için gereken her türlü fedakarlığa hazır olduğumuzun bilinciyle saygılarımızı arz ederiz." dedi.

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Yunanistan maçının ardından Başkan Ulusoy'a gönderdiği kutlama telgrafında, "A Milli Futbol Takımı'mızın bu akşam Atina'da oynanan 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde Yunanistan'ı 4-1 yenmesinden mutluluk duydum. Ulusumuzu gururlandıran bu başarı da emeği olan futbolcularımızı, Fatih Terim başta olmak üzere tüm teknik kadroyu yürekten kutlar, bundan sonraki karşılaşmalarında başarılarının sürmesini dilerim." demişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious