Ümit Besen isyan etti

Ümit Besen isyan etti.13522
  • Giriş : 16.07.2008 / 13:08:00

Şarkı Söylemek Lazım yarışmasında Esra ve Ceyda kardeşlere koçluk yapan Ümit Besen, çok sinirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Show TV’de ekrana gelen Şarkı Söylemek Lazım yarışmasında geçen haftalarda izleyiciler Esra ve Ceyda kardeşlerin jüri üyeleri ile kavgasına şahit olmuştu. Ancak bu hafta iki kardeş sessiz durmayı tercih ederken, yılların sanatçısı Ümit Besen haksızlığa isyan etti.

Jüri üyelerinin verdiği düşük puanlarla morali bozulan Ümit Besen, bazı yarışmacılara ise yüksek puanlar verilmesinden yakındı.

Besen, "Ben burada söylenen şarkıları da görüyorum. Gerçekten 8-9 verilmeyecek şeye siz 8-9 veriyorsunuz. Dün akşam Fatih Aksoy dedi ki, ’Bol keseden verilen puanlar sizin cebinizden çalınan paralardır’ dedi" şeklinde konuştu.

Oldukça ağır kaçan bu sözler jüri üyeleri Yaşar Gaga ve Ayşe Özyılmazel’i çok kızdırdı ve ikili ile Besen arasında tartışma yaşandı. İşte o diyaloglar:

Ayşe Özyılmazel: Ümit Bey, hayırdır ne oldunuz? Yani böyle değildiniz. Hiç böyle değildiniz.

Yaşar Gaga: Manşetlerden sonra.

Ayşe Özyılmazel: Hayır ben öyle bir şey demek istemiyorum.

Ümit Besen: Manşetten falan değil. Benim haksızlığa tahammülüm yok. Benim için paranın da hiç önemi yok. 1 milyon YTL olsa hiç önemi yok.

Yaşar Gaga: Peki neden parayı o zaman gündeme getirdiniz. Cebimizden para çalıyorsunuz dediniz. Biz kimseden para çalmıyoruz.

Ümit Besen: Fatih Bey’in söylediği sözleri söylüyorum. ’Hepinizin cebinden çalınan paradır’ dedi.

Yaşar Gaga: Biz de hakkaniyetli dağıtmaya çalışıyoruz. Ayrıca sadece bizim oylarımızla olmuyor. Peki birinci bölümde neden böyle söylemediniz siz?

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*